fbpx

Лієв Шрайбер та Андрій Шевченко зустрілися з Президентом України

Лієв Шрайбер та Андрій Шевченко зустрілися з Президентом України

Актор Лієв Шрайбер, який учора повернувся до України, разом з футболістом Андрієм Шевченком мали зустріч із Володимиром Зеленським.

Абасадори платформи «United 24» обговорили із Президентом способи допомоги Україні та нову молодіжну програму.

«Обговорили проміжні результати роботи платформи, першими учасниками якої стануть діти Андрія Шевченка та Лієва Шрайбера», – повідомив Володимир Зеленський.

Андрій Шевченко, який до України повернувся сидячи за кермом, також поділився й емоціями від краси українських просторів.  

«Як амбасадори плафторми UNITED24, обговорили, і допомогу Україні, і способи утримувати увагу світу після майже 6 місяців війни. Будемо боротися! І за увагу, і за кошти, і за перемогу! Готуємося до запуску одразу декількох ініціатив. Дивився у вікно і захоплювався тим, яка красива у нас земля! Україна неймовірна і ніде в світі я не почуваюся таким щасливим, як тут!» – написав футболіст.

А Лієв Шрайбер був вражений розмовою Андрія Шевченка із групою дітей на футбольному полі через дорогу від вибухового місця в Бородянці.

«Дякую за твоє велике серце та надихаючі слова. Керувати з добротою та співчуттям у буквальному сенсі серед жорстокості та невігластва», – зазначив актор.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59