fbpx

Леонардо Ді Капріо пожертвував 10 млн доларів українській армії

Леонардо Ді Капріо пожертвував 10 млн доларів українській армії

У ці важкі часи нам надає сили та оптимізму надзвичайна підтримка усього світу — щодня Україні висловлюють підбадьорливі слова музиканти, актори, дизайнери, члени королівських родин, підприємці з міжнародним ім’ям. Сьогодні ж стало відомо, що оскароносний актор Леонардо Ді Капріо приєднався до тих, хто душею зараз нами. Більше, того, він підтримав нас не лише словами, а й рекордним фінансовим внеском у 10 млн доларів. 

Таку вражаючу суму Ді Капріо спрямував на допомогу ЗСУ. Про це повідомляють іноземні ЗМІ. Сам актор поки що жодних публічних заяв не робив. 

Проте шанувальники актора вже встигли подякувати йому і пригадати, як зірка не раз заявляв про те, що має українське коріння. Так, бабуся Ді Капріо Олена Смірнова була в Одесі. Після Жовтневої революції її батьки поїхали до Німеччини. Там вона вийшла заміж за німця та взяла прізвище Іденбіркен. Другу світову війну бабуся та дід Ді Капріо провели у фашистській Німеччині. Хелен в одному з інтерв’ю розповідала, що її дочка Імерлін, мати актора, народилася в 1943 році в бомбосховищі під час авіанальоту.

Можливо, саме цей факт й став поштовхом, який викликав у актора особливо знайомі емоції щодо жителів України, які зараз страждають від російського нападу. 

Нагадаємо, раніше голлівудська зірка Міла Куніс разом з чоловіком Ештоном Кутчером перерахували Україні 3 млн доларів та відкрили збір коштів на гуманітарну допомогу.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59