fbpx

LEGO випустить набір із фігурками Spice Girls

LEGO випустить набір із фігурками Spice Girls

Компанія LEGO випустить лімітований набір Spice Girls Tribute до 25-річчя виходу альбому «Spiceworld».

LEGO анонсували вихід нового набору, присвяченого легендарним Spice Girls – Мел Бі, Мелані Сі, Еммі Бантон, Джері Холлівелл та Вікторії Бекхем. Квінтет прославився в 1996 році і випустив такі хіти, як «Wannabe», «Two Become One», «Viva Forever» і «Spice up Your Life». Шанувальники Spice Girls тепер можуть зібрати свій улюблений гурт вдома – лімітваний набір містить пʼять фігурок зірок, також до його складу входять мікрофони та підставки. 

LEGO випустить набір із фігурками Spice Girls 1

Від одягу до зачісок, LEGO BrickHeadz фіксує кожну деталь улюбленого гурту – таку як привабливий образ Мел Бі з леопардовим принтом, спортивний костюм Мел Сі, рожеве плаття Емми, фірмова чорна міні-сукня Вікторії та сукня Джері Union Jack, яка потрапила в заголовки газет 25 років тому, коли співачка одягла її під час виступу «Who Do You Think You Are» на Brit Awards.

LEGO випустить набір із фігурками Spice Girls 2

«Є лише кілька гуртів, які визначали поп-культуру так само, як Spice Girls у 1990-х, і було так весело оживити гурт у нашому стилі BrickHeadz», – зазначив дизайнер LEGO Деніел Сквіррел. «Це перший раз, коли ми створили музичний гурт у стилі BrickHeadz, і те, що ми дійсно хотіли – це передати ностальгію за Spice Girls через їхню культову зовнішність. Я в захваті від набору, і я сподіваюся, що шанувальники теж».

LEGO BrickHeadz можна буде придбати з 1 березня 2022 року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59