fbpx

LAUD дискваліфікували з фіналу Нацвідбору на Євробачення

LAUD дискваліфікували з фіналу Нацвідбору на Євробачення

В понеділок 24 січня оголосили фіналістів Нацвідбору на Євробачення, серед яких опинився співак LAUD. І того ж дня його дискваліфікували. Замість нього вже обрали нового артиста. 

LAUD дискваліфікували з фіналу Нацвідбору на Євробачення 1

LAUD вже втретє бере участь у цьому конкурсі і мав би знати усі правила. Співак подав пісню Head Under Water, яка була створена голландським автором Денієлем Ботінгом у 2018 році. Відео з його виконанням у ютуб виклав творець композиції, хоч сам співак офіційно презентував її у другому альбомі DUAL 18 листопада 2021 року. 

На думку Суспільного, це порушує правила Нацвідбору. Адже існує правило, згідно якого пісня для Євробачення не повинна виходити в реліз, виконуватися публічно, бути доступною на відеоплатформах чи в соціальних мережах до 1 вересня 2021 року. 

LAUD дав пояснення на своїй сторінці в Instagram: “Head Under Water» була написана в 2018 році голландським сонграйтером Daniel Boting. Того ж року ми спробували в експериментальному режимі записати її разом із автором. Архівні кадри з цього запису ви можете бачити на відео. У той самий момент ми зрозуміли, що Head Under Water – потенційний хіт, тоді ж було вирішено відкласти реліз і включити композицію до мого сольного альбому. З 2018 року пісня пройшла значну переробку, в неї з’явились нова форма, аранжування… Я звертаюсь до Оргкомітету Нацвідбору з закликом ухвалити рішення, яке відповідає духу та цінностям міжнародного конкурсу. Дискваліфікація явного лідера відбору вимагає як мінімум консультації з EBU та отримання їх коментаря/рекомендації, враховуючи попередній досвід.”

Тим часом Оргкомітет оголосив нового фіналіста конкурсу. Ним став Barleben із піснею Hear My Words.

LAUD дискваліфікували з фіналу Нацвідбору на Євробачення 2
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59