fbpx

Квиток в космос виставили на онлайн-аукціон

Квиток в космос виставили на онлайн-аукціон

Раніше туристичні польоти за межі нашої планети здавались лише казками, але зовсім скоро це все стане реальністю. Днями компанія Blue Origin, що належить мільярдеру Джефу Безосу, оголосила дату першого польоту та виставила один квиток на аукціон.

Перший суборбітальний оглядовий політ на кораблі New Shepard запланований на 20 липня. Одним з перших космічних туристів стане щасливчик, що придбає квиток на онлайн-аукціоні. Він триватиме 5 тижнів та проводитиметься у три етапи.

На першому етапі, який пройде з 5 по 19 травня, усі охочі зможуть зробити свої ставки на будь-яку суму на сайті Blue Origin, але їх розмір буде засекречений. На другому етапі (19 травня) відбудуться онлайн-торги. Всі ставки стануть видимими, а учасники боротимуться за найвищу ставку. На третьому етапі, який відбудеться 12 червня, Blue Ogirin проведе живий онлайн-аукціон, де і визначиться єдиний переможець.

Також в Blue Origin відзначили, що людина, яка придбає квиток, повинна відповідати певним вимогам: бути старшою 18 років, зростом від 154 см до 195 см, вагою від 50 до 100 кг і фізично витривалою.

Зароблені за квиток гроші будуть передані створеному Blue Origin фонду Club for the Future. Його метою є залучення інтересу майбутніх поколінь до кар’єри в сферах науки, технологій, інженерії та математики, а також розвиток ідеї життя в космосі.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59