fbpx

Квартиру Керрі Бредшоу в Нью-Йорку можна орендувати

Квартиру Керрі Бредшоу в Нью-Йорку можна орендувати

Несподівану можливість пожити в апартаментах улюбленої героїні надав сервіс оренди житла Airbnb. Напередодні довгоочікуваного продовження серіалу “Секс і місто” у нью-йоркському будинку відтворили копію культової квартири головної героїні Керрі Бредшоу.

Airbnb разом із кінокомпанією Warner Bros. відтворили інтер’єри квартири, де жила героїня серіалу «Секс у великому місті» Керрі Бредшоу. В апартаментах гості зможуть повністю поринути у всесвіт шоу: приміряти вбрання героїні з її модної шафи, випити «Космополітен» та провести час, розглядаючи відомі атрибути.

Квартиру Керрі Бредшоу в Нью-Йорку можна орендувати 1

В інтер’єрі квартири можна знайти багато речей, пов’язаних із життям головної героїні серіалу. Наприклад, старий телефон біля ліжка, предмети одягу в гардеробі, шкіряне крісло, старий Macbook.

Квартиру Керрі Бредшоу в Нью-Йорку можна орендувати 2

Розмір, шари фарби, телефонні лінії, загнані фарбою в стіни та ліпнину, радіатор — все це дуже схоже на Нью-Йорк. У таких квартирах є незаперечна чарівність. Керрі мудро робила, що трималася за це”, — прокоментувала відтворений інтер’єр акторка Сара Джессіка Паркер.

Квартиру Керрі Бредшоу в Нью-Йорку можна орендувати 3

Квартиру зможуть орендувати дві особи на одну ніч – з 12 на 13 листопада, ніч коштуватиме 23 долари.

Квартиру Керрі Бредшоу в Нью-Йорку можна орендувати 4

Новий сезон «Сексу у великому місті» називатиметься «And Just Like That» і вийде на HBO Max у грудні цього року. У ньому беруть участь Сара Джессіка Паркер у ролі Керрі Бредшоу, Синтія Ніксон у ролі Міранди Хоббс та Крістін Девіс у ролі Шарлотти Йорк. Сара Рамірез («Анатомія пристрасті») зіграє персонажа, який замінить героїню Кім Кетролл (вона відмовилася повертатися до амплуа Саманти Джонс).

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59