fbpx

Kupalagirls: відомі українки приміряли квіткові вінки на Івана Купала

Kupalagirls: відомі українки приміряли квіткові вінки на Івана Купала

Kupalagirls: відомі українки приміряли квіткові вінки на Івана Купала 1

Сьогоднішнє свято Івана Купала здавна вважалося магічним днем для дівчат, який обіцяв їм принести щастя, удачу і вічну любов. Все що від них вимагалось натомість – це сплести красивий вінок з відповідних квітів. Ми вирішили запропонувати відомим дівчатам нашої країни пригадати українські традиції та приміряти вінки-обереги в рамках спеціального фотопроекту Kupalagirls.

Ідея перетворити популярних співачок, телеведучих, бізнес-леді та подруг нашого видання на сучасних купальських мавок належить головному редактору 23-59.ua Вікторії Волошиній та засновниці проекту Єлизаветі Юрушевій. Втілити цю ідею в життя нам допомогли студія флористичного дизайну Такка Шантрье, фотограф Ден Бобров та стиліст по мейкапу Вікторія Шостак. А головними героїнями фотопроекту, які приміряли образи казкових лісових фей, стали співачки Марія Яремчук, Слава Камінська, Санта Дімопулос, телеведучі Василіса Фролова, Кароліна Ашіон, Тетяна Терехова, співзасновниця G.Bar Сабіна Мусіна, а також власниця Fairmont Grand Hotel Kyiv Єлизавета Юрушева.

Для кожної з них був створений ексклюзивний вінок з яскравого букету, який, згідно з повір’ями, служить не тільки прикрасою образу, але й талісманом, що захищає від усілякої нечисті та дарує силу на заплановані звершення.

Марія Яремчук обрала вінок із жоржин, які є символом успіху, життєвої сили та усвідомлення власної гідності. Нам здається, ніщо так точно не характеризує молоду зірку.

Мария Яремчук «Жоржина»

Марія Яремчук «Жоржина»

Образ Кароліни Ашіон доповнив вінок із колоритних півоній, які підкреслюють яскраву зовнішність телеведучої. Півонії в українській традиції символізують жіночу красу та мудрість, а в компанії мальви та троянди гарантують своїй володарці віру, надію, любов та благополуччя у всіх життєвих сферах.

Каролина Ашион «Півонія»

Кароліна Ашіон «Півонія»

Василісі Фроловій ми запропонували приміряти вінок з волошок, які вже завдяки назві ідеально підійшли теледіві. Волошка уособлює доброту серця та людяність. А ще це потужний оберіг від зла і лихої долі.

Василиса Фролова «Волошка»

Василіса Фролова «Волошка»

Тетяна Терехова позувала у вінку з чортополоху – квітки з найпотужнішою енергетикою проти злих духів. Саме чортополох захищає від заздрощів та очищує атмосферу навколо, що ніколи не буде зайвим для красивої успішної дівчини та молодої мами.

Татьяна Терехова «Чортополох»

Тетяна Терехова «Чортополох»

Для Сабіни Мусіної був обраний вінок із дзвоників, які співзвучні з дзвінким сміхом та іскрою в очах бізнес-леді. До того ж, дзвоник – символ вдячності, відкритого серця та щирості – всього, що безпомилково асоціюється із Сабіною.

Сабина Мусина «Дзвоники»

Сабіна Мусіна «Дзвоники»

Славі Камінській ми запропонували вінок з троянди-ружі, який, здається, був просто приречений стати її символом свята. Адже опис ружі говорить, що ця квітка символізує саме життя: зелень – це радість, колючки – печаль, а квіти – це слава.

Слава Каминская «Ружа»

Слава Камінська «Ружа»

Для Санти Дімопулос був створений вінок з купальських трав, які є синонімом здоров’я, молодості, краси. Санта, яка крім творчості, відома завдяки своїм спортивним успіхам та дотриманню принципам здорового способу життя, якраз є посланцем всіх цих характеристик.

Санта Димопулос «Зілля»

Санта Дімопулос «Зілля»

Єлизавета Юрушева постала у вінку з лілій, які є символом дівочих чар, взаємної любові та оберегом у далеких мандрах. Невловима ніжність, любов та пристрасть до подорожей – це якраз ті категорії, які найбільш точно говорять про Лізу, якби нас попросили описати її в трьох словах.

Елизавета Юрушева «Лілея»

Єлизавета Юрушева «Лілея»

Фото: Ден Бобров

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59