fbpx

Куди на море: країни, що готові відкрити кордони для туристів

Куди на море: країни, що готові відкрити кордони для туристів

Як і Україна, багато інших країн вже пережили суворий карантин і готові поступово повертатись до звичного життя. Так, деякі країни вже готуються відкривати свої кордони для іноземних туристів, в тому числі, й з України. І хоча наш уряд ще не надав офіційної інформації щодо відновлення авіарейсів, сподіваємось, що все ж найближчим часом ситуація проясниться, і ми зможемо планувати поїздки хоча б у тих напрямках, які вже оголосили про підготовку до туристичного сезону. 

Туреччина 

Куди на море: країни, що готові відкрити кордони для туристів 1

Туреччина готова відновити авіасполучення з Україною з 15 червня. Від України потрібно ухвалити дзеркальне рішення, про що Міністерство культури та туризму, а також Міністерство охорони здоров’я Туреччини зараз активно веде переговори з українською стороною. До речі, з 20 травня Туреччина вже відкрила кордони для громадян 31 країни, але поки не з туристичною метою, а для тих, хто в’їжджає в країну на лікування.

Грузія 

Куди на море: країни, що готові відкрити кордони для туристів 2

Вже з 1 липня готова відчинити кордони для здійснення регулярних міжнародних рейсів і Грузія. Аби до списку країн, які зможуть відвідати Грузію увійшла Україна, наші авіакомпанії вже звернулися із зустрічною заявою про готовність відновити польоти. 

Греція 

Куди на море: країни, що готові відкрити кордони для туристів 3

Греція планує відкрити пляжний сезон для іноземних гостей з 15 червня, але зробить це у кілька етапів. У першій хвилі це будуть туристи з Кіпру, Ізраїлю, Німеччини, Китаю, Австралії, Японії, Данії, Австрії, Болгарії, Сербії, Албанії, Північної Македонії, Хорватії, Угорщини, Чехії, Словаччини та Норвегії. З другою хвилею, яка розпочнеться з 1 липня, цей список країн буде доповнено. Так само розшириться список за третім етапом – з 15 липня. На якому з етапів кордони Греції буде відкрито для України поки невідомо, все буде залежати від статистики розповсюдження коронавірусу. 

Іспанія

Куди на море: країни, що готові відкрити кордони для туристів 4

До Іспанії вже можуть подорожувати італійці прямими авіарейсами, а от для інших країн кордони будуть відкриті у липні, одразу після того, як будуть зняті усі карантинні обмеження. Але тамтешній прем’єр-міністр Педро Санчес вже запрошує іноземних гостей планувати канікули в Іспанії. 

Хорватія

Куди на море: країни, що готові відкрити кордони для туристів 5

Ще 9 травня Хорватiя почала пускати іноземних туристів з наявності у них заброньованого житла попри те, що офіційно запроваджену у зв’язку з коронавірусом заборону на перетин кордону не скасовували. Але Хорватія зараз демонструє одну з найкращих епідемічних ситуацій у Європі, тому країна вже готується зовсім скоро офіційно приймати іноземних туристів.

Болгарія 

Куди на море: країни, що готові відкрити кордони для туристів 6

Уряд Болгарії заявив, що планує відкриття цьогорічного літнього туристичного сезону на 1 липня. Підготовку планують розпочати із 15 червня, але чи зможуть скористатись гостинністю Болгарії українці, поки рано казати.

Чорногорія

Куди на море: країни, що готові відкрити кордони для туристів 7

Прем’єр-міністр Чорногорії Душко Маркович заявив, що його країна готується почати свій туристичний сезон найближчими тижнями. Тому з 1 липня країна обіцяє приймати іноземних туристів. Хоча насамперед уряд розрахує на відвідувачів із сусідніх Сербії та Боснії, а потім вже на туристів з більш віддалених точок.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59