fbpx

Креативники запускають NFT-колекцію #ActLikeZelensky, що закликає допомогти Україні конкретними діями

Креативники запускають NFT-колекцію #ActLikeZelensky, що закликає допомогти Україні конкретними діями

Кошти від продажу цифрового мистецтва #ActLikeZelensky підуть на придбання амуніції для захисників України.  

Мільйони людей та тисячі організацій з усього світу висловлюють свою підтримку Україні. Вони захоплюються хоробрістю українського народу, а президент Зеленський став для багатьох іноземців героєм та уособленням справжнього лідера. 

Тому українські digital-спеціалісти створили колекцію NFT-мистецтва #ActLikeZelensky. Колекція зобразить президента України у 100 різних образах та покаже конкретні дії, які допоможуть Україні перемогти у війні з Росією. Кошти від продажу витворів будуть передані ініціативі Arms, яка займається купівлею військового спорядження для українських захисників на передовій.

“Хоробрість та патріотизм нашого президента відзначають люди в усьому світі. Ми хочемо скористатися цим та закликати його шанувальників робити те, що він цінує найбільше – конкретні дії, які зможуть зупинити ворога. Є дуже багато способів, як допомогти Україні, тож кожен може вибрати свій та стати героєм України так само як Зеленський”, – кажуть засновники проєкту.

На відміну від інших українських NFT-колекцій, #ActLikeZelensky має конкретну ціль – придбати 1000 тепловізорів, 500 радіо, 500 ліхтариків та 500 захисних комплектів (бронежилет і каска). Саме цих речей наразі не вистачає захисникам України на передовій. Якщо завдяки аукціонам вдасться зібрати більше коштів, вони підуть організації LifelineForKharkiv і фонду Повернись живим.

“Зазвичай колекціонерів NFT-мистецтва приваблює унікальність NFT токенів та ексклюзивне право власності на токен. Але багато людей все ще не розуміють, чому хтось витрачає гроші на цифрове мистецтво, яке знаходиться у відкритому доступі. З #ActLikeZelensky це питання відпадає – це унікальна NFT-колекція, яка поєднує відчуття ексклюзивності з відчуттям гордості за допомогу, яку цей токен надав українським захисникам”, – розповідає команда #ActLikeZelensky. 

Нагадаємо, NFT — це цифровий актив, який працює на основі блокчейну, так само як криптовалюта. Інші токени взаємозамінні, а NFT — унікальні. Все, що існує в інтернеті може стати NFT, але кожен NFT є неповторним та має одного ексклюзивного власника.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59