fbpx

Креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія став амбасадором United24

Креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія став амбасадором United24

Амбасадором ініційованої Президентом Володимиром Зеленським фандрейзингової платформи United24 став відомий дизайнер Демна Гвасалія. Він долучився за напрямом «Відбудова України», аби допомогти тимчасово переміщеним особам.

«Дякую за вашу підтримку, вона дуже цінна. Вкрай важливо утримувати увагу світу на Україні, щоб допомогти відбудувати нашу країну», – сказав Володимир Зеленський.

Незважаючи на неоднозначних гостей на останньому показі Balenciaga, Демна з перших днів  підтримує Україну, а також колись і сам змушений був переживати травму біженця.

«Маю за честь стати амбасадором United24. Я дуже добре знаю й відчуваю біль, який переживають українці. Я багато думав, як можу допомогти Україні та всім біженцям, які хочуть повернутися додому. Ось чому я вирішив зосередитися на гуманітарному напрямі «Відбудова України». А спеціальний світшот, який створили ми в Balenciaga, стане своєрідним повідомленням про підтримку України», – розповів він.

На підтримку платформи United24 створено спеціальний світшот. 100% прибутку з його продажу буде переказано на напрям «Відбудова України». Благодійні світшоти будуть доступні для замовлення з 28 липня ексклюзивно на united24-demna.balenciaga.com.

Також є чимало українських брендів, які всіляко намагаються наблизити Перемогу.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59