fbpx

“Красиво”: Тіна Кароль представила новий спокусливий кліп

“Красиво”: Тіна Кароль представила новий спокусливий кліп

Сьогодні на своєму YouTube-каналі Тіна Кароль представила нову відороботу – кліп на пісню “Красиво”, режисером якого став Indy Hait.

“Красиво”: Тіна Кароль представила новий спокусливий кліп 1

Дія кліпу «Красиво» розгортається в ліфті. Співачка заходить в нього в строгому образі, але вже під час руху ліфта нагору починає танцювати, зриваючи з себе костюм, і перевтілюється в справжню диско-діву. Ліфт крутиться по своїй осі і в результаті зависає між поверхами в невагомості. Співачка демонструє глядачам стан закоханості і не прикрите кокетство.

“Красиво”: Тіна Кароль представила новий спокусливий кліп 2

«Рух ліфта символізує підйом наших почуттів, коли ми сліпо закохуємося. Пісня «Красиво» – це ода сміливої дівчини, яка любить тільки тому, що такий її вибір», – каже Тіна Кароль.

Хореографом-постановником кліпу виступила Марина Кущева, яка раніше працювала над кліпами «Скандал», «Хороший хлопець» і лайв-шоу «Красиво». У кліпі «Красиво» Тіна Кароль танцює на туфлях-роликах.

“Красиво”: Тіна Кароль представила новий спокусливий кліп 3

«Існує багато варіацій «танців на роликах», але такого, що робить Тіна – ще не було! Туфлі на високих підборах закріплені на платформі роликів  роблять хореографію складною для виконання і дуже сексуальною для сприйняття. Така техніка танцю була втілена виключно завдяки перфекціонізму Тіни!», – каже Марина.

Відзначимо, що пісня «Красиво» є головним треком нового однойменного альбому Тіни Кароль. Також співачка стала хедлайнером фестивалю Atlas Weekend, де 5 і 6 липня презентує альбом «Красиво» в своєму cyber show. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59