fbpx

Корисні канікули: 7 платформ та курсів, які зацікавлять дітей

Корисні канікули: 7 платформ та курсів, які зацікавлять дітей

Із Міжнародним днем захисту дітей 1 червня починаються літні канікули. Зазвичай, це чудова та безтурботна пора, але не цього року. Ми зібрали декілька онлайн-курсів, які покажуть дітям, що відкривати світ весело та цікаво, закохатися у науку – реально, а комусь навіть допоможуть знизити рівень стресу.

Усі ці курси базуються на шкільних знаннях, які ніби велика зв’язка ключів, яка, за бажанням, може відкрити двері до розуміння усіх процесів, які відбуваються в світі. Якщо ви вже помітили, що вашому школярику цікаві певні галузі, то це чудесно. Тепер за вами плекати той інтерес та допитливість.

Нас уже зацікавила перспектива створити з дитиною робота вдома або ж відповідь питання, чи справді динозаври були такими кумедними.

Малювання: Вікно і олівці

Корисні канікули: 7 платформ та курсів, які зацікавлять дітей 1

Ні для кого не секрет, що арт-терапія одна з найдоступніших методик покращення самопочуття, особливо у дітей. І цей телеграм-канал просто знахідка. Його веде дівчина Марина, яка до війни викладала живопис, а зараз пропонує на щотижневих онлайн-заняттях за допомогою олівців, фарб та уяви зняти напругу. Кожна тема допомагає дітям відволіктись на щось естетично-приємне, емоційно ненапружене і вільне.

Фізика: PhET

Корисні канікули: 7 платформ та курсів, які зацікавлять дітей 2

Проект PhET Університету Колорадо розробив понад 85 інтерактивних симуляцій для навчання та вивчення природничих наук. Спеціально розроблені інтерактивні та ігрові середовища дозволяють дітям відчути себе справжніми дослідниками. Анімації якнайкраще показують зв’язки між явищами реального життя та основами наук, роблять невидиме видимими (наприклад, стає зрозуміліше, що таке атоми, молекули, електрони, фотони у нашому житті). Це чудовий інструмент для покращення осмислення і розуміння усього, що нас оточує.

Палеонтологія: Coursera

Dino 101: Dinosaur Paleobiology | University of Alberta

Англомовний курс із 12 уроків, який присвячений динозаврам. Він розкаже найдопитливішим, чи насправді величезні тварини такі милі, як у дитячих книжках та чи є правда у мультику «Земля до початку часів». Ідеальне комбо історії, біології та захоплень вашої дитини. Уроки записані в музеях, лабораторіях з підготовки скам’янілостей і на місцях розкопок.

Письмо: Розвиток дитини

Корисні канікули: 7 платформ та курсів, які зацікавлять дітей 3

Аби до 1 вересня зменшити й не без того великий стрес дитини та підготувати її до школи, можна використовувати різні генератори, які в ігровій формі дозволяють покращити корисні навички. Наприклад, за допомогою генератора прописів можна покращити почерк, попрактикуватись у написанні літер, слів або словосполучень. До того ж, це гарна можливість зацікавити дитину майстерством китайських каліграфів.

Математика: Matific

Корисні канікули: 7 платформ та курсів, які зацікавлять дітей 4

І хоча ми звикли до думки, що не кожна дитина схильна до природничих наук, але математиці варто дати шанс. Для цього можна спробувати сервіс Matific, який не тільки покращить результати тестів, але й дійсно допоможе зрозуміти мову цифр та що робити з х та у. З Matific діти не просто запам’ятовують факти з математики, а за допомогою візуального контексту набувають концептуального розуміння та навичок критичного мислення щодо математичних концепцій.

IT: Prometheus

Корисні канікули: 7 платформ та курсів, які зацікавлять дітей 5

Цифрові дані невід’ємні від нашого сьогодення. Наші комп’ютери, телефони та інші монітори використовують різні інтерфейси. Тож чому б увагу дітей не зосередити на досліджені того, чому мова екранів так приваблива. Базовий курс про візуалізацію та сприйняття людиною даних може зацікавити також і юних дизайнерів, яким дуже важливо зважати на мову композиції.

Електроніка: Лабораторія з розвитку критичного мислення

Корисні канікули: 7 платформ та курсів, які зацікавлять дітей 6

А от інші юні розумні голови можуть зацікавитися технічним аспектом роботи ґаджетів. Цей курс спеціально розроблений, аби на легких та зрозумілих дітям прикладах познайомити із розмаїттям технічного світу. Хто зна, можливо саме ваша дитина стане майбутнім українським інженером-робототехніком.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59