fbpx

Компанія Peloton зняла альтернативний фінал першої серії “І просто так”

Компанія Peloton зняла альтернативний фінал першої серії “І просто так”

Режисером ролика став Райан Рейнольдс, а виконавцем головної ролі Кріс Нот – Містер Біг із «Секс і місто».

Акції виробника обладнання для домашнього фітнесу впали на 11% у четвер та ще на 5% у п’ятницю після того, як вийшла першая серія довгоочікуваного продовження серіалу “Секс і місто”. Попереджаємо, далі — спойлер! Справа в тому, що головний герой спін-офу серіалу “І просто так” за сюжетом переніс несподіваний серцевий напад і помер після 45-хвилинного тренування на велотренажері Peloton.

Компанія Peloton зняла альтернативний фінал першої серії "І просто так" 1

Для того, щоб припинити падіння акцій та відновити репутацію, Peloton випустили святковий відеоролик, де показали фанатам серіалу альтернативний розвиток подій та нагадали про користь тренування на велотренажері. У ньому Містер Біг зʼявляється зі своєю інструкторкою з фітнесу Алегрою, яка каже, що він добре виглядає. «Я чудово почуваюся. Може, нам варто покататися ще раз? Життя надто коротке, щоб цього не робити», – відповідає їй головний герой.

Наприкінці відео звучить голос Райана Рейнольдса: «І просто так світу нагадали, що регулярна їзда на велосипеді стимулює і покращує роботу серця, легенів і кровообігу. Їзда на велосипеді зміцнює серцевий м’яз, знижує пульс у стані спокою і знижує рівень жиру в крові. Він живий”.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59