fbpx

Компанія Гвінет Пелтроу організувала цілющі круїзи Карибським морем

Компанія Гвінет Пелтроу організувала цілющі круїзи Карибським морем

Акторка Гвінет Пелтроу вже давно відома публіці не тільки своїми великими ролями, а й незвичайним та дуже масштабним бізнесом. Її wellness-компанія Goop випускає різні товари – від свічок із ароматом оргазму до одягу та органічної кави, а тепер бренд ще й організує подорожі, акцент в яких буде зроблений на зцілення душі і тіла.

Разом із преміальною круїзною компанією Celebrity Cruises бренд акторки організує оздоровчі круїзи по Карибському морю. А щоб подорож стала по-справжньому корисною, до неї залучили цілий перелік спеціалістів. Серед них — адепт «інтуїтивного енергетичного лікування» Дана Чайлдс, танцівниця і фітнес-інструктор Тіна Джексон, експерт по luxury-фітнесу Дреа Уілер, танцівниця і тренер Колетт Донг, а також Деганіт Нуур, яка відома як «духовний вчитель, ясновидиця і доктор голковколювання».

«Здоров’я тіла, психіки і духу нерозривно пов’язані, і досліджувати ці питання під час плавання Карибським морем буде весело», — зазначила директор відділу оздоровчого контенту Goop Кікі Корошец. 

Перший оздоровчий круїз від Goop і Celebrity Cruises стартує в жовтні 2021 року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59