fbpx

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни

Якщо ви досі не знаєте, чим прикрасити свої образи цієї весни, оберіть відкладний комірець замість біжутерії. Адже зараз у тренді ностальгія за минулим, яку влучно символізують знову популярні коміри – мереживні та в’язані, маленькі та нарочито крупні, охайні білі та неформальні кольорові. Розповідаємо, де знайти найцікавіші варіанти серед українських брендів. 

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни 1
@rumors.clo

Якщо минулого року у фаворі був комірець “Пітера Пена”, що відсилав до неоромантизму, який, до речі, досі не втратив актуальності, то цьогоріч комірець спростив будь-які правила стилізації і робить ставку лише на фантазію його носія. Широкий, подовжений, з гострими куточками або закруглений, помітний, візуально об’ємний, часто – білосніжний, іноді – мереживний або з вишивкою, стилізований під шкільну форму чи епоху Регентства – можете обрати той комірець, який найвлучніше відповідає вашому сьогоднішньому настрою. 

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни 2
@emilisindlev

Жодних конкретних правил тепер немає і щодо того, як його носити – поверх ошатної блузи та сукні, стриманого гольфу чи “бабусиних” в’язаних речей, як заповіла нам мода 80-х. Або ж поверх жакетів, плащів, шкіряних чи навіть спортивних речей, як демонструють нам сучасні інстаграм-інфлюенсери. Обирайте той варіант, який вам ближче, втіливши його за допомогою аксесуарів від українських брендів. 

Де придбати

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни 3

Що може зробити білий комірець ще більш зворушливим та чарівним? Яскрава та делікатно виконана вишивка, яка додає ліричний настрій та ніби кастомізує клерківсткий предмет гардероба у statement-аксесуар. 

Де замовити: www.annatim.com.ua

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни 4

Зйомнмй комірець з чорною стрічкою стійко асоціюється у нас з феєричними образами на основі шкільних мотивів, культивованих у серіалі «Пліткарка». Оскільки нова адаптація легендарного шоу чекає на нас вже цьогоріч, прогнозуємо, що подібні комірці стануть справжнім хітом дрес-коду світських модниць. Тому найдальновиднішим з них пропонуємо запастись трендовою деталлю вже зараз. 

Де замовити: tyutyu.me

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни 5

Аксесуар з історією у прямому значенні слова представлений у бренду GUNIA. Знімний комір з квітковим принтом, натхненний орнаментами на вертикальному плетеному килимі з першої половини XX століття, розповідає нам про себе щось більше, аніж ми самі можемо дізнатись. Більше того, такий комірець зачаровує своєю автентичністю, яка точно не дасть вам злитись з інстаграмним натовпом типових блогерів.

Де замовити: www.guniaproject.com

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни 6

Якщо накрохмалений комірець видається вам занадто банальним, у бренду J’AMEMME є альтернатива. В’язаний комірець із зав’язками зігріє вашу душу цієї пронизаної вітрами весни та подарує відчуття справжнього хюге, притаманного затишним в’язаним речам.  

Де замовити: jamemme.com

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни 7

Відкладний комірець асиметричного крою є сучасним переосмисленням power dress 70-х. І нам здається, він вдало пілкреслить неординарний характер тих фешн-активісток, котрі не шукають простих рішень, проте завжди здатні знайти вихід з будь-якої ситуації. 

Де замовити: uk.natochka-official.com

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни 8

Нічого не можемо із собою зробити, комір з напівпрозорими рюшами непоправно нагадує нам алюзії на тему “Бріджертонів” – серіалу, яким ми не втомлюємось надихатись. Причому ця річ має ту ідеальну дозу вишуканості, яка натякає на романтичну епоху, але не є прямою відсидкою до занадто костюмованих образів. 

Де замовити: famo.ua

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни 9

Для тих, хто втомився від типових комірців «Пітера Пена» та їхнього вайбу шкільної відмінниці, є й більш стримані варіанти аксесуару, наприклад , у чорному кольорі. Такі, др речі, ідеально пасують до верхнього одягу, на кшталт жакету, пончо чи куртки. 

Де замовити: www.facebook.com/Silence.Homewear

Комірці замість прикрас: де придбати гарячий аксесуар цієї весни 10

А от шанувальниці ше одного гучного тренду – коттеджкор – можуть нарешті приміряти його на себе цієї весни, прикрасивши лаконічні речі комірцем Rumors – з картатим принтом чи малюнком у дрібні квіти. В такому образі ваші побачення на пікніках (а карантинні обмеження перенесуть усі заходи на свіже повітря) стануть ще більш романтичними. 

Де замовити: www.instagram.com/rumors.clo

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59