fbpx

Колюча ґулька: зачіска з 2000-х, яка знову офіційно стала модною

Колюча ґулька: зачіска з 2000-х, яка знову офіційно стала модною

Те, чого світ моди так боявся, нарешті стало реальністю – головні тренди яскравих 2000-х повернулись на подіуми, в інстаграми зірок, а отже — в наше життя. Пропонуємо вам не пручатись їм, а одразу перейти до практики й освоїти нові інтерпретації стильних прийомів тієї епохи. Почнемо з простого — зачіски  “ґульки”, яку (будьмо відвертими) ми всі й так носимо. Тепер стилісти радять додати до неї вайбу 2000-х, або, як зараз кажуть, естетики Y2K. Розповідаємо, як це зробити. 

Що таке Y2K-естетика

Можливо, ви поки не зустрічали цю абревіатуру, але ви точно бачили фото в соцмережах, які вона визначає. Y2K (year 2k або year 2000) — термін-скорочення, які наприкінці 90-х використовували програмісти при написанні програм нової ери. Тепер же давно забуте поєднання літер означає не очікування майбутнього, а повернення до минулого – ностальгію за модними образами тих років: від страх та уггів до яскравого мейкапу та химерних зачісок. 

Колюча ґулька: зачіска з 2000-х, яка знову офіційно стала модною 1

Так, легким помахом руки сучасних брендів та фешн-інфлюенсерів в моду повернулась “колюча ґулька” — зачіска, з якої визирають гострі кінчики окремих пасм. На останніх тижнях моди цю зелене світло цій тенденції дали покази брендів Nensi Dojaka та Savage X Fenty Show. А серед інфлюенсерів справжньою амбасадоркою зачіски стала модель Белла Хадід, відома своєю прихильністю до стилю 90-х і 2000-х. 

Колюча ґулька: зачіска з 2000-х, яка знову офіційно стала модною 2
Моделі з показу Nensi Dojaka

Легко пригадати, як в нашій юності ми бачили подібні укладки на Брітні Спірс, Кейт Мосс, Періс Хілтон, Гвен Стефані та інших найяскравіших зірках “нульових”. 

Незважаючи на те, що зачіска виглядає простою і невигадливою, стилісти з волосся не приховують, що для подіумних луків їм довелось використовувати багато стайлінгових засобів, а також праски для волосся, яка допомагає чітко зафіксувати пасма. 

Колюча ґулька: зачіска з 2000-х, яка знову офіційно стала модною 6

Проте не завжди зачіска потребує таких зусиль, в домашніх умовах її теж можна повторити, зробивши недбалий жмутик і висмикнувши з нього кілька пасм. Беріть приклад з Дуа Ліпи. 

Як стилізувати ґульку

Ви ж знаєте, зачіски — це завжди про натхнення, творчість та фантазію. Тому немає жодних чітких правил, як повинна виглядати ваша Y2K-зачіска. Все залежить від ваших вподобань, форми обличчя та стрижки. Але ось кілька ідей, які, можливо, стануть для вас вдалим референсом.

Гладко зачесана ґулька 

Колюча ґулька: зачіска з 2000-х, яка знову офіційно стала модною 7

Найелегантніший спосіб носити дещо вінтажну зачіску — разом з гладко зачесаним волоссям, зібраним у тугий пучок. Така зачіска пасує всім і попри пасма з ґульки, не виглядає недбало, тому цілком може доповнювати навіть строгий робочий образ. 

З пробором по центру та пасмами навколо обличчя 

Колюча ґулька: зачіска з 2000-х, яка знову офіційно стала модною 8

Про те, як зухвало спущені навколо обличчя пасма знову увірвались в нашу реальність, ми писали ще минулого року. І зараз ця тенденція лише набирає обертів. зірковий стиліст Нікола Кларк, серед клієнтів якої Дуа Ліпа та Мадонна, пояснює цей тренд так: “Натуральність, яка так довго була в моді, стала занадто нудною, тому зараз нам хочеться повернутись до сміливості пізнього періоду 90-х та початку 2000-х”. Крім того, спеціалісти пояснюють, що така зачіска має і практичну користь. Обрамлення обличчя у вигляді симетричних пасм дозволяє скорегувати його форму, та навіть зробити контуринг без додаткового скульптуруючого мейкапу. Що ж, в дуеті з колючою ґулькою пасма виглядають ще більш зухвало. Ідеально для будь-якої вечірки! 

Дві ґульки 

Колюча ґулька: зачіска з 2000-х, яка знову офіційно стала модною 9

Головні ікони 2000-х часто носили дві розкуйовджені ґульки, додаючи собі грайливого та трохи інфантильного настрою. Цю традицію можна продовжити, розбавляючи повсякденний образ іронічною зачіскою. Особливо ефектно такий стайлінг виглядає на волоссі з контрастним фарбуванням — ще один тренд з юності, який знову став актуальним. 

З аксесуарами для волосся 

Колюча ґулька: зачіска з 2000-х, яка знову офіційно стала модною 10

Варіант для найвідчушних модниць або для тих, хто особливо палко сумує за минулим — стайлінг забутої зачіски, прикрашений такими ж ностальгічними аксесуарами для волосся: шпильками, заколками та крабиками у вигляді метеликів. У вас вони теж викликають зворушливі спогади? 

З хвилястим волоссям 

Колюча ґулька: зачіска з 2000-х, яка знову офіційно стала модною 11

Поки одні використовують праску для волосся, аби зробити пасма на ґульці ідеально прямими, а зачіску більш графічною, інші експериментують і втілюють модні заповіти минулого на хвилястому волоссі. В такому варіанті зачіска виглядає кокетливою і романтичною. Нам нагадує про перше кохання, а вам?

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59