fbpx

Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які – ні

Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які – ні

Хоча ми вже майже не вірили, але справжні літні промені сонця все ж вирішили нас вшанувати своєю присутністю наприкінці травня. А разом з ними з’явилась необхідність переформувати колекцію сонцезахисних окулярів – відкласти до кращих часів вже застарілі моделі. Та поповнити гардероб новими трендовими аксесуарами, які зроблять вас конкуренткою серед найефектніших дівчат в соцмережах.

НІ: Ретро “cat eye” 

ТАК: Оверсайз “cat eye”

Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 1
Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 2

Безумовно, оправа “cat eye” назавжди посіла почесне місце у класичній лінійці сонцезахисних окулярів. Але цього сезону “ретро” оправа, якій надала популярність ще Одрі Хепберн, відходить у вчорашній день. Урізноманітнити образ пропонується тією ж формою, проте в більш крупному та динамічному форматі. Можливо, трохи з важкими та зухвалими деталями, як от нарочито масивні дужки. 

НІ: Кругла форма зі світлими скельцями 

ТАК: “Авіатори” зі світлими скельцями

Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 3
Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 4

Цього сезону мода на аксесуари 60-х, які були в тренді ще два роки тому, стрімко втрачає свої позиції. Тому стилісти рекомендують відкласти яскраві окуляри геометричної круглої форми з кольоровими, але не темними скельцями подалі, до часів, коли вони знову стануть актуальними. Мода ж циклічна, пам’ятаєте? На що ж їх замінити, якщо ви все ж полюбляєте не надто темні окуляри? Наприклад, на такі ж геометричні “авіатори” з кольоровими лінзами. 

НІ: Надмірне оздоблення 

ТАК: Гігантська форма 

Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 5
Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 6

Декоративне каміння, стрази, металеві вставки і все додаткове оздоблення, що ще кілька сезонів тому нам пропонували бренди, виявилось дуже короткочасним захопленням модниць. Зараз з розряду “too much” можна залишити лише гігантський розмір, натхненний образами 70-х, проте з лаконічною оправою нейтрального кольору. У якості референсу пропонуємо – образи з нового серіалу “Змій”.

НІ: Неон 

ТАК: Футуристичні форми

Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 7
Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 8

Ми вже розповідали, що неон потроху починає втрачати свою магію. Але для тих, хто полюбляє нестандартні рішення і прагне виділятись з натовпу на літніх фестивалях та танцполах, є рішення – небанальні футуристичні форми з металевими деталями. 

НІ: Шестигранні лінзи 

ТАК: Спортивний стиль

Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 9
Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 10

Маленькі шестигранні лінзи досі виглядають ексцентрично та розслаблено, нагадуючи про безтурботні 90-ті. Але після того, як за кілька сезонів відпусток вони встигли облетіти увесь інстаграм кілька разів, аксесуар дещо набрид інфлюенсерам. Тепер синонім розслабленого літнього луку вони оголосили спортивну естетику. В тому числі, й що стосується окулярів. 

НІ: Принтовані оправи 

ТАК: Однотонні оправи

Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 11
Коли сонце не сліпить: які модні окуляри цього літа, а які - ні 12

Якщо ви намірились діставати з шафи свої улюблені окуляри в роговій принтованій оправі – не поспішайте. Експерти наполягають, що цього літа краще на однотонне нюдове оправлення, особливо, коли йдеться про помітну широку оправу.

 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59