fbpx

«Коли любиш — відпусти»: утилізуйте стару білизну, отримуйте нову

«Коли любиш — відпусти»: утилізуйте стару білизну, отримуйте нову

Бренд сервісу білизни brabrabra, у рамках розвитку загальної стратегії сервісів, кожного місяця запускає новий. Мета кожного такого сервісу –  створити атмосферу комфорту, впевненості у собі та подарувати насолоду дівчині у кожній деталі під час її взаємодії з брендом. 

Наприклад, у червні був запущений сервіс з підбору ідеального бра, відповідно до індивідуальних особливостей жіночого тіла. Для цього був винайдений індекс комфортної посадки (ІКП) . Це авторська розробка: формула, що допомагає визначити вірний розмір дівчини та підібрати правильні форми та моделі бра саме для неї.

У липні brabrabra запрошує взяти участь у проекті з відповідальної утилізації білизни – попрощатися зі старими речами в студіях комфортної білизни brabrabra, а натомість отримати вигоду на придбання нового комфортного комплекту.

У будь-якої жінки є улюблена білизна – настільки зручна та комфортна, що рука не підводиться попрощатися з нею, навіть якщо об’єктивно вона вже втратила свій бездоганний вигляд та більше не відповідає підходящій анатомічній формі тіла. Хай навіть у шафі є більш нові екземпляри спіднього, фаворитами часто залишаються перевірені часом речі. Знайомо, правда? 

Проект “Утилізація”

«Коли любиш — відпусти»: утилізуйте стару білизну, отримуйте нову 1

Експерти brabrabrа, які знають усе про жіночий комфорт у виборі білизни, кажуть, що є дві основні причини, чому стару білизну продовжують використовувати. По-перше, усі ми не хочемо змінювати те, до чого ми звикли. Тому з думкою «такого більше не знайду», дівчата зберігають та не наважуються викинути улюблені бра, незважаючи на їхній стан та на те, що вони вже втратили свої властивості. Тим часом така білизна також може бути шкідлива для тіла.  

По-друге, глобальною проблемою сучасного споживання є накопичування речей. Коли купівля відбувається не за потреби, не з ціллю користі, а лише як процес «підняття настрою».

«Коли любиш — відпусти»: утилізуйте стару білизну, отримуйте нову 2

У будь-якому разі, команда brabrabra пропонує розпрощатися зі старими звичками та старою білизною. Із закликом «Коли любиш — відпусти» компанія пропонує win-win рішення: екологічно позбавитися від старої білизни та отримати шанс знайти свій ідеальний комфортний бра, який позбавить вас потреби у нескінченому пошуку комфорту. Стару білизну можна здати у кожній студії brabrabra та отримати знижку на нову білизну. У студіях працюють брафітерки, які кожній клієнтці допомагають підібрати комфортний бра саме для неї та проводять брафітинг – професійний підбір білизни індивідуально для кожної дівчини, враховуючи її особливості тіла та зміни, що відбулися протягом усього життя.

Навіщо потрібна утилізація?

«Коли любиш — відпусти»: утилізуйте стару білизну, отримуйте нову 3

Наразі в Україні і всьому світі існує лише три способи поводження з відходами: захоронення, спалювання й переробка. Якщо матеріали, які стали відходами, не можна переробити, то лишаються два варіанти: утилізувати їх за допомогою високотемпературного спалювання або ж викинути на звалище. 

В ієрархії поводження з відходами захоронення — найнижчий і найбільш безвідповідальний рівень, якого уникають усі розвинені країни. Справа в тому, що органіка під час розкладу без доступу кисню перетворюється у вибухонебезпечний газ метан. Під навалою сміття на глибині 1–2 метри з’являються величезні шари газу, які з часом вибухають. Внаслідок цього у повітря здіймається шалена кількість вкрай токсичних речовин. 

Високотемпературне спалювання на заводі вважають кращим за захоронення, бо це технологічний процес, під час якого відходи спалюють у потоках гарячого повітря з керованою температурою до 1500 °С. Ця технологія рекомендована до використання як найкраща для термічної утилізації небезпечних відходів.

Саме тому brabrabra у партнерстві із ГО «Україна Без Сміття» вирішили запустити акцію з відповідальної утилізації старої білизни. Високотемпературне спалювання зібраних речей відбуватиметься на заводі «Тарком Екосервіс», який має відповідну ліцензію на здійснення такої діяльності.

Як долучитися до проекту та отримати вигоду на покупку? 

«Коли любиш — відпусти»: утилізуйте стару білизну, отримуйте нову 4
  1. Оберіть білизну, з якою ви готові попрощатися. Це можуть бути трусики та бра будь-якого бренду. 
  1. Покладіть у спеціальний пакетик із наліпкою. Пакетики видаватимуться при онлайн-замовленні або покупці білизни в магазині. До 1 пакетику можна покласти лише 2 одиниці білизни: або дві пари трусиків, або дві пари бра, або ж комплект. Кількість білизни, яку ви можете здати на утилізацію — не обмежена, головне, аби всередині одного пакетику було не більше 2 одиниць. 
  1. Приносьте білизну до спеціальних боксів у студіях комфортної білизни brabrabra з 1 по 31 липня.
  1. Отримайте вигоду на нову білизну brabrabra! Віддаючи свою стару білизну на утилізацію, ви отримуєте промокод для купівлі нової. Промокод діє до 31 серпня 2020 року лише у студіях комфортної білизни brabrabra, де професійні брафітерки допоможуть підібрати вам ідеальну нову білизну. 
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59