fbpx

Кольоротерапія: 5 причин вбратися в синій колір цієї весни

Кольоротерапія: 5 причин вбратися в синій колір цієї весни

Весняний настрій цього року затримується за графіком – поки що ані погода, ані карантинні умови не сприяють тому, аби нарешті розслабитись та радіти життю. Проте експерти знають, як це виправити. Окрім вітамінів, правильного харчування та фізичних навантажень, які активізують в організмі “гормон радості” дофамін, психологи на повному серйозі стверджують, що цьому процесу може сприяти і кольоротерапія. Наприклад, насичений синій колір має супервластивості, які можуть розфарбувати вашу весну у всіх значеннях. 

Ми вже знайшли яскраві речі в колекції українського бренду Kohai, а також фешн-референси, як найкраще стилізувати синій на всі випадки життя. 

Для віднайдення спокою 

На відміну від психологів, найавторитетніша організація з кольорознавства Інститут кольору Pantone має своє трактування синього відтінку. “Синій відображає наше внутрішнє прагнення до спокою, надійності, стабільності і постійності, оскільки ми відчуваємо занепокоєння, особливо зараз, коли увесь світ бореться з пандемією. Ми хочемо відчувати себе захищеними і потрібними”, – пояснює прихильність до синього віце-президент Інституту кольору Pantone Лорі Прессман. Ми абсолютно погоджуємось з цим твердженням і пропонуємо обирати функціональний та комфортний одяг у небесних відтінках. Наш фаворит – подовжений шакет бренду Kohai, який дарує відчуття хюгге. 

Для романтичних звершень 

Маленька чорна сукня остаточно залишилась в минулому. Цього сезону мастхев в гардеробі – насичено синя сукня. Тому спробуйте зустріти теплі дні у дещо святковому вбранні, яке цього сезону буде доречним і на зустрічах, і на офіційних заходах, і на побаченнях. Змінювати настрій образу можна за допомогою додаткових елементів – для формальних івентів яскраву сукню збалансує жакет, для святкової появи образ завершать прикраси та аксесуари, а на побачення хочеться з’явитися так, аби одразу зачарувати, і при цьому не показувати вигляд, що ви надто старались. Тому додати розслабленого тону сукні допоможе в’язаний светр та зручне взуття без високих підборів. 

Для впевненості у собі 

Ви ж чули про психологічну пораду «Fake it ’til you make it»? Прикинутись кимось трохи іншим, поки це не перетвориться на правду, у більшості випадків допомагає одяг. Та ж психологія стверджує, що синій колір символізує впевненість в собі, рішучість, цілеспрямованість, дипломатичний підхід для вирішення конфліктів. Тому тотал-лук в сміливому синьому кольорі – кращий спосіб продемонструвати свою впевненість, особливо якщо справа стосується кар’єри.   

Для комфортної подорожі 

Незважаючи на те, що карантинні обмеження поки що не дають можливості планувати літні відпустки у популярні туристичні точки світу, ми не втрачаємо надію, що ситуація дозволить насолодитись внутрішнім туризмом. Для літніх прогулянок у мальовничих містечках не завадить мати ідеальну пару джинсів, яку можна знайти у бренда Kohai. Вони однаково вишукано виглядають і у парі з фотогенічною строкатою блузкою, і з базовою білою футболкою, і з модними цього літа речами у техніці “кроше”. 

Для повернення в юність 

Денім цього сезону знову утримує першість серед трендів. І модні гуру пояснюють цей феномен просто. По-перше, денім завжди тріумфально вирішує дилему “Не знаю, що сьогодні одягнути”. По-друге, денім – це завжди про повернення у найтепліші спогади юності: шкільні дискотеки, перші побачення, пригоди у таборі, шалені клубні вечірки. І неважливо, ваша юність припала на 80-ті, 90-ті чи 2000-ні. Зараз денім взяв найкраще з кожного десятиліття і одночасно адаптувався до потреб нового часу. Класні джинси сьогодні – це якість, комфорт для швидкого ритму життя, фотогенічність для соцмереж, можливість трансформації образу для вимог різного дресс-коду. Тому джинси вільного силуету та куртка у техніці “печворк” – влучна “уніформа” для щоденних звершень. Цю тезу, до речі, підтверджує одна з головних модниць планети – модель Белла Хадід, яка протягом останніх місяців постійно дефілює в багатошаровому денімі. А у нас немає причин не довіряти їй! 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59