fbpx

Кохання у повітрі: трендові весільні аксесуари літа 2021-го

Кохання у повітрі: трендові весільні аксесуари літа 2021-го

Підбираючи сукню, часто наречені приділяють особливу увагу фасону, відтінку та декору, але не всі замислюються над тим, що весільні образи можна ще й цікаво стилізувати. І мова не тільки про сережки чи вуаль, адже на показах сезону Spring 2021 в межах весільних тижнів моди можна побачити багато більш оригінальних ідей.

Ремені

Вважаєте, що до весільних весільна суконь ремені аж ніяк не пасують? Дизайнери розмірковують інакше та радять підкреслювати талію різноманітними аксесуарами. Це можуть бути паски зі шкіри, з сатинових стрічок або тоненькі пояси, прикрашені сяючим камінням.

Прозорі накидки

Кейпи, як атрибут осіннього гардеробу, зараз не актуальні, але дизайнерів вони надихнули на інший цікавий елемент весільного образу. Мова про невагомі прозорі кейпи, які стануть стильною альтернативою застарілим болеро та нададуть образу більшої казковості.

Додаткові банти 

Замість рукавичок дизайнери вигадали інший спосіб додати образу жіночності — за допомогою бантів на руках. Безумовно такий аксесуар є доречним не завжди, але до суконь з тонкими бретелями та моделям бандо він пасуватиме дуже добре.

Обруч

Не зважаючи на те, що у повсякденній моді цей аксесуар вже не актуальний, у царстві весільних трендів він має неабияку цінність. Особливо це стосується лаконічних обручів без сяючого декору, що елегантно підкреслюють укладку, а не звертають на себе всю увагу.

Квіти у волоссі

На противагу попередньому тренду дизайнеру пропонують й більш ефектні прикраси для волосся — обручі з квітами, що будуть до смаку прихильникам стилю бохо. Такі аксесуари пасуватимуть до лаконічних суконь, а от до пишних вбрань потрібно обирати прикраси обережніше.

Рукавички

Так, цей аксесуар неможливо не відзначити, адже багато десятиліть високі рукавички асоціюються із одягом аристократів та ретро-стилем. Актуальні вони і у весільній моді, але мінімалістичні моделі дизайнерам вже не дуже цікаві. Більш оригінально виглядають вироби з оголеними пальцями, вишивкою та сяючим оздобленням.

Флористична фата

Найближчим часом квітчасті мотиви у весільній моді виходять на перший план і дизайнери радять обирати у такі стилістиці навіть фату. Органічно такий елемент виглядатиме як з мінімалістичною сукнею, так і з образом в квітах, що виконані в одному стилі.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59