fbpx

Кіпр оплатить відпустку туристам, якщо вони підхоплять коронавірус

Кіпр оплатить відпустку туристам, якщо вони підхоплять коронавірус

Багато країн, що славляться популярними пляжними курортами вже оголосили про те, що скоро відкриють кордони для відвідувачів. Зараз вони активно готуються до туристичного сезону, від якого напряму залежить рівень економіки. До прикладу, уряд Кіпру, аби залучити якнайбільше туристів, гарантує фінансове відшкодування, якщо раптом гості країни підхоплять коронавірус під час відпустки. 

«Ми дуже старанно працювали, щоб тримати цей вірус під контролем», – пояснює рішення заступник міністра туризму Кіпру.

Влада Кіпру готова оплатити туристам та їхнім сім’ям проживання, харчування та медичні витрати, якщо ті підхоплять коронавірус. Мандрівникам доведеться розрахуватися тільки за квитки.

Кіпр оплатить відпустку туристам, якщо вони підхоплять коронавірус 1

Для тих туристів, у яких буде виявлено COVID-19, вже готують лікарню на 100 ліжок, а для їхніх родин – кілька «карантинних» готелів. Влада Кіпру сподівається, що таке рішення дозволить підвищити популярність країни для іноземців та довести, що вони будуть в безпеці. 

Нагадаємо, Кіпр планує відновити авіасполучення з іншими країнами в кілька етапів. Перший почнеться вже 9 червня – на острові будуть раді першим європейським туристам.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59