fbpx

Кім Кардаш’ян стала героїнею березневого випуску Vogue та дала ексклюзивне інтерв’ю

Кім Кардаш’ян стала героїнею березневого випуску Vogue та дала ексклюзивне інтерв’ю

Американська діва Кім Кардаш’ян знялася у ефектній фотосесії із своїми дітьми для глянцю Vogue та дала ексклюзивне інтерв’ю.

У розмові із журналісткою Джен Ванг Кім сказала: “Я так довго робила те, що робило щасливими інших. За останні два роки я вирішила, що збираюся робити себе щасливою. І навіть якщо це спричинило моє розлучення, думаю, що важливо бути чесною із собою щодо того, що дійсно робить щасливим. Я вибрала себе”. Також модель додала: “Мої 40 – це про те, щоб бути у своїй команді. Я збираюся добре харчуватися, займатися спортом, більше розважатися, проводити більше часу зі своїми дітьми та людьми, які роблять мене щасливим. А ще збираюся відкласти свій телефон”. 

Роберт Кардашян-старший додав: “Вона щиро хоче всім найкращого. Вона ніколи не була мстивою чи злою. Вона зробить все для кожного, хто потрапить на її орбіту”.

Після того, як Кім так довго була під прицілом камер, вона знає, що певні аспекти свого життя потрібно тримати подалі від уваги. З цією метою вона не коментує свого нового коханого, коміка Піта Девідсона, за винятком непрямого посилання на опубліковану таблоїдами поїздку на Багами, яку вони здійснили на Новий рік. 

Також стало відомо, що Кім Кардаш’ян навчається в юридичній школі по 18 годин на тиждень.

Кім Кардаш’ян стала героїнею березневого випуску Vogue та дала ексклюзивне інтерв’ю 6
Кім Кардаш’ян стала героїнею березневого випуску Vogue та дала ексклюзивне інтерв’ю 7
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59