fbpx

KFC відкривають у Лондоні тематичний готель

KFC відкривають у Лондоні тематичний готель

Відомий бренд фастфуду часто організовує цікаві рекламні активності, що допомагають весь час підтримувати до бренду інтерес. Раніше вони вже випускали взуття та свічки з ароматом фірмових курячих крилець, а тепер насолодитись цим запахом можна в незвичайному готельному номері.

Номер, оформленний у фірмовій стилістиці бренду, з’явиться в готелі The House of Harland в Лондоні. Забронювати його можна буде на сайті Hotels.com тільки із 18 по 29 серпня, а коштуватиме це задоволення £111 за ніч.

KFC відкривають у Лондоні тематичний готель 1

Фішок для незабутнього відпочинку придумали безліч: до готелю гості зможуть під’їхати на чорному кадилаці під назвою The Colonelmobile, а на стійці адміністратора їм запропонують зробити «Chick-in». У самому номері їх чекатиме тематичний інтер’єр, адже все, включаючи постільну білизну та шпалери, тут витримано у стилі ресторанів KFC.

У гостей готелю буде доступ до приватного кінотеатру, ігрового автомату, та безлімітну доставку курятини у номер. Щоб замовити їжу, потрібно просто натиснути спеціальну кнопку. Але жити в таких умовах довго не вийде, адже за правилами поп-ап готелю двоє гостей можуть забронювати номер тільки на одну добу.

KFC відкривають у Лондоні тематичний готель 2

Усі кошти, зібрані за допомогою готелю, будуть передані Фонду KFC, який підтримує організації, що дають можливість молоді реалізувати свій потенціал.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59