fbpx

Keep calm: найефективніші застосунки для медитації

Keep calm: найефективніші застосунки для медитації

Медитація – це не тільки про йогу та зняття стресу. Зосередження та відновлення дихання допомагають і в звичайному житті. Це ніби «взяти паузу», але не з’їсти КітКат, а зануритися в себе. Така практика допомагає зібрати думки до купи, дає можливість зрозуміти, за що хапатися, коли дедлайни наступають на п’яти, а молодим батькам набратися сил та терпіння. До того ж, відновлення спокійного дихання – один з найкращих механізмів, який допомагає пережити панічні атаки. Тож ми зібрали 9 найкращих додатків для ефективної медитації на всі випадки життя. 

Після тяжкого дня

Smiling Mind

Keep calm: найефективніші застосунки для медитації 1

iOS: apps.apple.com

Android: play.google.com

Безкоштовний додаток містить сотні тематичних медитацій. Наприклад, ви можете почергово медитувати, аби навчитися стрес-менеджменту або ж для того, щоб набратися сміливості та врешті-решт влаштувати собі цифрову детоксикацію.  Більшість медитацій підходять для дітей та дорослих і тривають всього 5 – 15 хвилин, але для адептів передбачені повноцінні сесії майже на годину.  Окрім цього, додаток допомагає навчитися вирізняти емоції та відчуття – корисні навички для дітей, які покращують спілкування зі світом. 

З простим інтерфейсом

Calm

Keep calm: найефективніші застосунки для медитації 2

iOS: apps.apple.com

Android: play.google.com

Застосунок допомагає підвищити самооцінку, покращує якість сну, а ще це чудовий інструмент, аби швидко позбавитися від тривожності та перестати панікувати. Якщо ж ви на маєте конкретного запиту, щодня на користувачів чекає нова медитація. 

Від українських розробників

Svitlo

Keep calm: найефективніші застосунки для медитації 3

iOS: apps.apple.com

Android: play.google.com

Український додаток порадує тих, хто хоче повністю розслабитися, а не вслухатися в англійську мову. Добре продумані медитації, можливість відстеження сну, а також вдалий інтерфейс вже підкорили чимало українців в усьому світі. 

Після ефективної йоги

YogaGlo

Keep calm: найефективніші застосунки для медитації 4

iOS: apps.apple.com

Android: play.google.com

Найкращий додаток для тих, хто практикує йогу, цінує шавасану опісля, але так і не знайшов найприємнішу медитацію. У YogaGlo зібрано безліч записів, які допоможуть відновити тіло та душу після силових тренувань, розтяжки або ж інших вправ. Усе, що необхідно: обрати тривалість та бажану тему для опрацювання. Є й бонус: декілька йога-тренувань від провідних вчителів. 

В обідню перерву

Inscape

Keep calm: найефективніші застосунки для медитації 5

iOS: apps.apple.com

Android: play.google.com

Оригінальний додаток створений для вічно зайнятих. Він буквально може допомогти вам віднайти дзен на ходу. Короткі медитації з приємними звуковими ефектами спрямовані на роботу з диханням і візуалізацію. Тобто навіть по дорозі до улюбленого кафе ви можете досягти стану спокою і безпеки. Але обережно: ви можете так захопитися, що забудете про все на світі. 

Для налагодження стосунків з їжею

Simple Habit

Keep calm: найефективніші застосунки для медитації 6

iOS: apps.apple.com

Android: play.google.com

Додаток допомагає привчитися до нових звичок та підтримувати інтерес до них. Але головною фішкою є медитація, спрямована на підтримання усвідомленого харчування. Це корисно для тих, хто намагається дотримуватися збалансованої дієти або ж побороти розлади харчової поведінки. Так ви навчитеся сприймати їжу як щось звичайне, а не хапатися за все й одразу.

Для зосередження

Aura: Meditations, Sleep & Mindfulness

Keep calm: найефективніші застосунки для медитації 7

iOS: apps.apple.com

Android: play.google.com

Додаток, який одразу ж питає про ваш настрій. На основі відповідей про самопочуття та емоції, програма підбирає кастомізований трихвилинний сеанс медитації. До речі, результати щоденного опитування з часом перетворюються на зручний і симпатичний графік, за яким ви зможете відслідковувати свій прогрес. 

Для батьків

Expectful: Mom & Baby Wellness 

Keep calm: найефективніші застосунки для медитації 8

iOS: apps.apple.com

Android: play.google.com

Унікальний додаток, призначений для вагітних. І не важливо, готуєтеся ви до появи першої дитини або вже досвідчені батьки. Бібліотека містить корисні медитації, які допоможуть парі на усіх етапах вагітності, а також пришвидшать відновлення та знизять стрес після народження малюка.

Для скептиків

Ten Percent Happier Meditation

Keep calm: найефективніші застосунки для медитації 9

iOS: apps.apple.com

Android: play.google.com

Застосунок створений для тих, хто з недовірою ставиться до медитацій, але все ж цікаво спробувати. Жодної води, лише факти та наукові пояснення про процеси, які відбуваються в організмі. Також тут є вправи, які можна виконувати під час ранкового душу або ж дорогою на роботу. Ви й не помітите, як медитація стане частиною вашого життя.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59