fbpx

Катерина Кухар знялася у кампейні LoraShen до Дня святого Валентина

Катерина Кухар знялася у кампейні LoraShen до Дня святого Валентина

Напередодні дня Закоханих прима-балерина та керівник хореографічного коледжу Катерина Кухар знялася у надихаючій фотосесії та показала романтичне відео у якому вона танцює серед квітів. А також розповіла нам, чому жінці життєво необхідно фліртувати, про традиції до дня всіх закоханих, що її надихає та які квіти поєднуються між собою для створення ідеального букета.

Катерина Кухар знялася у кампейні LoraShen до Дня святого Валентина 1

Про флірт:

Жінка повинна завжди відчувати себе бажаною та коханою. І, звичайно ж, жінці необхідно оточувати себе увагою чоловіків, і мій чоловік до цього дуже спокійно ставиться. Напевно, треба бути дуже впевненим у собі, щоби дозволяти своїй жінці легкий флірт. Стоянов знає, що мій флірт і кокетство не означають нічого такого. Це моя емоційна складова, як акторки.

Про традиції до дня закоханих:

На день Валентина ми маємо дві незмінні традиції. Перша – ми завжди цього дня танцюємо, як правило, у Франції, але торік і цього року танцюємо в Україні найромантичніший балет «Ромео та Джульєтта». Цього року даємо виставу в Одеському оперному театрі. Друга постійна традиція – Стоянов дарує мені вранці коробочку шоколадних цукерок, як валентинку і квіти. Його квіти завжди для мене особливі.

Катерина Кухар знялася у кампейні LoraShen до Дня святого Валентина 2

Про квіти та подарунки:

Стоянов знає, що для мене важливі речі та атмосфера, які мене оточують та надихають. Жити треба зі смаком, тут і зараз, щоб буденність надихала та дарувала сили та позитивні емоції. Він знає, що квіти викликають у мене особливе захоплення, знає, що я люблю вишукані букети, які часом говорять більше ніж слова. На мій смак нещодавно LoraShen створили букети з моїх улюблених квітів.

Катерина Кухар знялася у кампейні LoraShen до Дня святого Валентина 3

Один з букетів як грань справжньої ніжності, він світлий з білих троянд, гортензій, протей, тюльпанів, які я обожнюю. Другий – букет пристрасті, від криваво-бордового до яскраво кармінного у неймовірних амарилісах, трояндах, антуріумах. Третій букет складається з півтонів бежевого від чарівного пудрового до відтінку гарячого розпеченого піску в бідіумах, гвоздиках і амарилісах. Небайдужість до квітів у мене від моєї бабусі, вона їх дуже любила, на її підвіконнях завжди цвіли фіалки. На моїх підвіконнях також квіти, тільки в моєму випадку це орхідеї, які я везу навіть часто в літаку після гастролей. Усі подарунки та квіти від шанувальників завжди обов’язково забираю. Квіти – додому і на роботу, ставлю у вази, доглядаю їх, як дітей.

Катерина Кухар знялася у кампейні LoraShen до Дня святого Валентина 4

Трапляється, що разом із квітами передають і оригінальні подарунки. Нещодавно в букеті була баночка ікри, часто дарують картини, найнезвичайніші були з пластиліну та шкіри. Якось подарували глінтвейн у термосі на виставі «Майстер та Маргарита», Біблію в турі Україною. Дарують м’які іграшки, особливо у Франції. Але квіти – це завжди окреме кохання.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59