fbpx

Катерина Кухар створила дитячий балетний табір у Словаччині

Катерина Кухар створила дитячий балетний табір у Словаччині

Прима-балерина та керівниця хореографічного коледжу KSBC Катерина Кухар поділилась світлинами з концерту своїх учнів в рамках балетного табору у Братиславі, який вона ініціювала разом з радницею з міжнародних питань KSBC Ольгою Морозенко.

«Ми всі разом зробили неможливе можливим! Bratislava Ballet Camp — перший крок до головної мети: зібрати всіх у безпечному місті в новому навчальному році» – ділиться враженнями Катерина Кухар. Також вона подякувала Міністерству Культури України та Міністерству Культури Словаччини за допомогу в організації цих літніх зборів, оскільки міністри культури двох країн особисто опікувались цим питанням.

Окремо вона відзначила свого заступника з міжнародних питань  Ольгу Морозенко: «…союзник та підтримка у реалізації самих шалених мрій. Захоплююсь нашою синергією та результативністю співпраці, що відкриває найкращі шляхи для наших вихованців. Щиро вдячна за відкрите серце та любов до дітей, балету і бажанню помножувати наші ідеї та результати», – підкреслила Катерина.

Концерт учнів та студентів з KSBC відвідала міністр Культури Словаччини Наталія Міланова, вона високо оцінила підготовку майбутніх українських артистів балету.

«Коли ми з Катериною Кухар тільки задумали влаштувати балетний кемп для українських діточок, відразу відчули потужну дієву підтримку, кожне питання вирішувалось з великою швидкістю та ефективно, в інтересах українських дітей та вчителів. І от у такий важливий день для артистів пані Міністр знайшла час, аби бути в залі та розділити ці емоції з нами. Вірю, що м’яка дипломатія та жіноче лідерство справді здатні змінювати цей світ на краще та творити дива», – сказала Ольга Морозенко.

Концерт відбувся до закінчення першої зміни літнього балетного табору у Словаччині й вже зовсім скоро відбудеться друга зміна, яка триватиме також 18 днів й прийме до 80 дітей.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59