fbpx

Карантинні розваги: винести сміття у вечірній сукні

Карантинні розваги: винести сміття у вечірній сукні

За час ізоляції модниці настільки скучили за яскравим світським вбранням, що вирішили запустити новий тренд у соціальних мережах. Оскільки зараз немає змоги похизуватись стильними обновками на вечірках та святкових заходах, вони вирішили ошатно вбиратись хоча б, коли виходять викидати сміття. 

Засновниця групи на фейсбуці Put Your Bins Out in Your Ballgown («Винось сміття в бальній сукні»), до якої вже доєднались більше 12 тисяч учасників, Енджі Емріс-Джонс розповіла історію її появи: вона купила красиву сукню, однак через введення карантину не змогла одягти її на запланований захід. Вбравшись в обновку, Енджі винесла сміття і поділилася знімками зі своїми друзями, які підтримали її ідею. 

https://www.instagram.com/p/B-pa6hHlZmX/

Челлендж почав набирати популярність після того, як в ньому взяла участь британська телеведуча Аманда Холден. Вона опублікувала ролик, в якому везе сміттєвий бак в рожевій блискучій сукні і бежевих босоніжках на підборах. В опис під публікацією вона додала хештеги #BallgownBinsOut і #GlamForYourBinman, за якими тепер можна знайти послідовників тренду. 

https://www.instagram.com/p/B-sU_sYBU-s/?fbclid=IwAR1ciLCIb-0YeNRMzG4_76Juo-gmvzUqs0xvuxIPFRr74p4UwyDDHPinLN8
https://www.instagram.com/p/B-sMJknnyJa/?fbclid=IwAR16rWec0Ji_cAx4mH0mdGeVbJgk3IznLZbeukIasaGCx_yP_YQ6r140wpg
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59