fbpx

Камілла, герцогиня Корнуольська, стане королевою-консортом

Камілла, герцогиня Корнуольська, стане королевою-консортом

Королева Єлизавета II у своєму зверненні до нації з приводу Платинового ювілею правління попросила вважати Каміллу Паркер-Боулз, другу дружину принца Чарльза, королевою-консортом, після того, як Чарльз зійде на престол, повідомляє служба BBC. 

Камілла, герцогиня Корнуольська, стане королевою-консортом 1

У неділю виповнилося 70 років з початку правління королеви Великої Британії. На честь такої важливої події Єлизавета ІІ звернулася до свого народу: “Коли прийде час і мій син стане королем, я знаю, що ви надасте йому та його дружині Каміллі ту ж підтримку, яку надавали мені. Я щиро хотіла б, щоб, коли настане час, Камілла стала королевою-консортом і продовжила б вірну службу”.

Камілла, герцогиня Корнуольська, стане королевою-консортом 2

Титул королеви-консорту означає, що дружина короля має рівний з ним соціальний статус і носить жіночий еквівалент його монархічного титулу. При цьому вона не володіє політичними та військовими повноваженнями регента. 

У минулому, із консортами-чоловіками, це питання вирішувалося по-різному. Наприклад, герцог Единбурзький, який помер минулого року, носив титул принца-консорту, а не короля. 

Камілла, герцогиня Корнуольська, стане королевою-консортом 3

Чарльз та Камілла побралися у 2005 році. До цього Чарльз був одружений на принцесі Діані, але в 1996 вони розлучилися, а через рік Діана загинула в автокатастрофі в Парижі.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59