fbpx

Kalush Orchestra закликали врятувати “Азовсталь” у фіналі “Євробачення-2022”

Kalush Orchestra закликали врятувати “Азовсталь” у фіналі “Євробачення-2022”

Саме зараз у Турині проходить фінал вокального конкурсу “Євробачення-2022”, на якому учасники від України — гурт Kalush Orchestra підкупили серця публіки не лише своїм яскравим номером, а й гучним закликом у його кінці. 

Так, по завершенню номера лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк закликав світ підтримати Україну та врятувати Маріуполь і бійців “Азовсталі”. 

“Please help Ukraine, Mariupol! Help Azovstal! Right now!”, – вигукнув він зі сцени. 

Зазначається, що будь-які політичні вигуки чи коментарі суворо заборонені умовами конкурсу. Проте українці вже дякують гурту за такий сміливий жест та підтримують учасників в соцмережах. 

Згодом стало відомо, що організатори конкурсу не вбачають у заяві гурту причин для його дискваліфікації. “Ми розуміємо глибокі почуття навколо України в даний момент і вважаємо, що заяви Kalush Orchestra та інших виконавців, які висловлюють підтримку українському народу, мають гуманітарний, а не політичний характер”, – йдеться заяві організаторів.

Нагадаємо, що підтримку Україні висловили і інші учасники “Євробачення-2022”. Представник Німеччини Малік Гарріс у фіналі свого виступу перевернув гітару, на зворотному боці якої був напис Peace у кольорах українського прапора. Крім того, учасниця ісландського гурту Systur також закликала зі сцени: “Peace for Ukraine”.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59