fbpx

Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок

Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок

Неможливо забути екскурсію по райському офісу Kylie Cosmetics, яку вона провела для своїх прихильників минулого року. А нещодавно зірка вирішила вразити всіх ще раз і продемонструвала свою неосяжну колекцію аксесуарів. 

На днях Кайлі провела для підписників огляд свого гардеробу, але, щоб не шокувати усіх тотально, зірка реаліті-шоу зробила акцент лише на сумках. До речі, такий огляд дівчина робить не вперше, але зважаючи на те, як швидко збільшується кількість речей, її наміри можна зрозуміти.

https://www.instagram.com/p/B3A55dCnvIm/?utm_source=ig_web_copy_link

В своїх Instagram Stories Кайлі продемонструвала 162 мільйонам підписників величезну кількість сумок, яких у неї більше чотирьохсот. Виявляється, у зірки близько 20 виробів Hermès, вартість яких становить від $10000 до $390000. Також Дженер полюбляє клатчі Judith Leiber, прикрашені кристалами, а одним з хітів її колекції є вінтажна сумка у формі серця від Chanel.

Крім того, Кайлі вже почала збирати колекцію сумок і для своєї 2-річної доньки Стормі. У дівчинки вже є кастомізована сумка Louis Vuitton з її ім’ям та принтом у вигляді героїв мультфільму «Тролі».

Попередній огляд колекції сумок Кайлі робила в серпні минулого року. І тоді вона показала першу сумочку своєї маленької доньки – рожеву Hermès Birkin.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59