Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок

Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок

Неможливо забути екскурсію по райському офісу Kylie Cosmetics, яку вона провела для своїх прихильників минулого року. А нещодавно зірка вирішила вразити всіх ще раз і продемонструвала свою неосяжну колекцію аксесуарів. 

На днях Кайлі провела для підписників огляд свого гардеробу, але, щоб не шокувати усіх тотально, зірка реаліті-шоу зробила акцент лише на сумках. До речі, такий огляд дівчина робить не вперше, але зважаючи на те, як швидко збільшується кількість речей, її наміри можна зрозуміти.

https://www.instagram.com/p/B3A55dCnvIm/

В своїх Instagram Stories Кайлі продемонструвала 162 мільйонам підписників величезну кількість сумок, яких у неї більше чотирьохсот. Виявляється, у зірки близько 20 виробів Hermès, вартість яких становить від $10000 до $390000. Також Дженер полюбляє клатчі Judith Leiber, прикрашені кристалами, а одним з хітів її колекції є вінтажна сумка у формі серця від Chanel.

Крім того, Кайлі вже почала збирати колекцію сумок і для своєї 2-річної доньки Стормі. У дівчинки вже є кастомізована сумка Louis Vuitton з її ім’ям та принтом у вигляді героїв мультфільму «Тролі».

Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок 1
Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок 2
Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок 3
Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок 4
Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок 5
Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок 6
Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок 7
Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок 8
Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок 9
Кайлі Дженер показала свою величезну колекцію сумок 10

Попередній огляд колекції сумок Кайлі робила в серпні минулого року. І тоді вона показала першу сумочку своєї маленької доньки – рожеву Hermès Birkin.

23-59