fbpx

Італійський бренд створив чоботи із кігтями та пальцями

Італійський бренд створив чоботи із кігтями та пальцями

В наш час для того, щоб привернути увагу спільноти, потрібно створити справжній вау-ефект, адже модний ринок перенасичений цікавими брендами та талановитими дизайнерами. Прото бренду Avavav з Флореції гучно заявити про себе вдалось вже не вперше, адже окрім одягу марка створює ще й екстраординарне взуття.

Днями бренд, створений дизайнером Беате Карлссон, презентував свою третю колекцію. До неї увійшов одяг із сюреалистичними принтами, але справжнім хітом знов стало взуття. Цього разу дизайнер знов створила екстравагантні чоботи, що нагадують лапи монстрів.

Сама Беате стверджує, що її натхненням цього разу стала безмежність віртуального світу. “Ми хочемо підштовхнути фізичний світ моди до протидії, щоб відповідати новим стандартам особистого самовираження”, — йдеться в інстаграмі бренду. ⁣

Найяскравішим виробом в колекції стали чоботи з кігтями, які, за словами дизайнера, створені для любові та танців. Але придбати їх неможливо, адже взуття виготовлене всього в одному екземплярі. Вартість інших чобіт складає від 800 до 1200 євро.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59