fbpx

Італійські вчені розробили унікальний тренінг з щастя

Італійські вчені розробили унікальний тренінг з щастя

Відчувати себе щасливим бажає кожен, та на жаль, не для всіх ця емоція є нормою. Але засмучуватись не варто, адже італійські спеціалісти стверджують, що щастя може знайти будь-хто.

Вчені з Університету Тренто в Італії провели експеримент, який довів, що щастю можна навчитися. Вони розробили унікальний інтенсив, який допомагає підвищити задоволеність життям та знизити рівень тривоги і стресу.

Учасники програми відвідували класи протягом дев’яти місяців в Інституті тибетської культури імені лами Цонкапи в регіоні Тоскана. Протягом цього часу вони слухали презентації та відеокурси, були присутні на дискусіях про психологію і нейробіології, а також відвідували теоретичні уроки з філософії та медитативні практики.

Особливу увагу приділили вивченню мозку: нейропластичності, фізіології стресу і тривоги, болю і задоволення, позитивних і негативних емоцій, бажань і залежностей, співчуття. Протягом курсу вчені помітили, що психологічні показники людей стаои поліпшуватися.

«Натхненням для проведенням експерименту стала ідея, присутня як в західних, так і в східних філософських традиціях, що щастя нерозривно пов’язане з розвитком внутрішнього балансу, доброзичливого ставлення до себе і до світу, а також розуміння людського розуму», — зазначив дослідник Нікола де Пізапія.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59