fbpx

Італійська Калабрія пропонує € 28 000 за переїзд у місцеві села

Італійська Калабрія пропонує € 28 000 за переїзд у місцеві села

Чергову можливість для тих, хто мріє змінити місце проживання, пропонує влада італійського регіону Калабрія. Сюди запрошують переїхати усіх бажаючих, а за сміливий крок новим жителям ще й заплатять гроші.

Невеликі села в регіоні Калабрія готові платити €28 000 за переїзд в них людей, які готові почати тут власний бізнес або прийняти пропозицію про роботу. Таким чином місцева влада намагається відновити достатню чисельність населення регіонів, яка в останні роки істотно зменшилася.

Щоб отримати гроші, нові мешканці регіону повинні взяти на себе зобов’язання почати малий бізнес або виконувати певну професійну роботу, яка є актуальною у конкретному населеному пункті. Також кандидати повинні мати як мінімум вид на проживання або громадянство Італії і бути молодше 40 років, оскільки ідея ініціативи полягає в тому, щоб залучити до розвитку сіл молодь, яка прагне працювати.

Претенденти на виплати повинні бути готові до переїзду в Калабрію протягом 90 днів з моменту подачі заявки. Вибрати можна один з селищ, де зараз офіційно проживає менше 2 000 чоловік. Зараз доступні села Аіета (Aieta), Чівіта (Civita), Альбідона (Albidona), Сан Донато ді Ніні (San Donato di Ninea), Каччурі (Caccuri), Санта Северина (Santa Severina), Сант’Агата дель Бьянко (Sant`Agata del Bianco), Cамо (Samo), Бова (Bova).

Італійська Калабрія пропонує € 28 000 за переїзд у місцеві села 1
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59