fbpx

Іспанія вводить візи для фрілансерів

Іспанія вводить візи для фрілансерів

Робота у віддаленному форматі дає змогу займатися улюбленою справою у будь-якій точці земної кулі і багато людей обирають для себе теплі екзотичні країни. А для тих, кого більше приваблює європейский колорит, може бути цікавою нова пропозиція від влади Іспанії.

Іспанія ввела новий тип віз, які призначені для «цифрових кочівників». Він дає фрілансерам право користування більшістю державних послуг на одному рівні з громадянами країни. Зокрема віза дозволяє громадянам інших країн жити в Іспанії протягом одного року, працюючи віддалено на іноземну компанію. При цьому «цифровий кочівник» не повинен працювати на місцеві фірми.

Крім того, власники такої візи не зможуть оселитися у великому місті. Для місця проживання «кочівник» повинен вибрати одне з 30 іспанських сіл з населенням менше 5 тисяч осіб. Таким чином муніципалітети хочуть «оживити» малонаселені місця і підвищити потік туристів.

Список локацій, доступних для переїзду, зібрали тут. Також на сайті можна отримати детальну інформацію про подання документів на візу.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59