fbpx

Instagram зробить платний доступ до контенту від блогерів

Instagram зробить платний доступ до контенту від блогерів

Важко уявити собі, що за користування Instagram колись ми будемо платити гроші, але це реальний сценарій, який вже починає втілювати у життя керівництво соціальної мережі.

За інформацією видання TechCrunch, Instagram додали в опис своєї програми в магазині App Store вартість платної підписки. В американському App Store в описі програми представлені чотири варіанти місячної підписки (Instagram Subscriptions) – від 0,99 до 4,99 долара.

Крім цього, в розділі вбудованих покупок з’явилися Instagram Badges — віртуальні значки, які користувачі можуть придбати під час трансляцій, щоб підтримати улюблених блогерів. Їхня вартість в американському AppStore складає також від $0,99 до $4,99.

Instagram зробить платний доступ до контенту від блогерів 1

Про плани ввести платну передплату керівник Instagram Адам Моссері розповідав ще у травні: інфлюенсери таким чином зможуть продавати доступ до ексклюзивних матеріалів. За його словами, таке рішення полегшить стосунки між передплатниками та творцями контенту.

«Існують різні способи полегшити фінансові стосунки між фанатом та творцем контенту. Можливість передплатити якийсь диференційований, унікальний чи ексклюзивний контент насправді здається більш захоплюючим способом для фанатів, ніж перегляд реклами», — зазначив Моссері у травні 2021 року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59