fbpx

Іnstagram тижня: напередодні Дня закоханих беремо приклад з яскравих пар

Іnstagram тижня: напередодні Дня закоханих беремо приклад з яскравих пар

Напередодні свята всіх закоханих редакція 23-59.ua вирішила поділитися постами улюблених блогерів та зірок з їхніми другими половинками. 

Анатолій Анатоліч публікує зворушливі фото з коханою дружиною Юлою і розмірковує про те, як реальне життя відрізняється від інстаграмного. Неймовірна пара!

Іnstagram тижня: напередодні Дня закоханих беремо приклад з яскравих пар 1

Єлизавета Юрушева ділиться порадами та враженнями, як у щільному графіку навіть у вихідні, вона знаходить час провести час з чоловіком Олександром Скічко. Сімейні цінності та кохання завжди на першому місці у списку справ! 

Іnstagram тижня: напередодні Дня закоханих беремо приклад з яскравих пар 2

Аліса Ілієва та Кирило Сулига проволять зиму у сонячних кутачках планети. Цього тижня вони, наприклад, демонстрували, як виглядає райський куточок у Тулумі (Мексика).

Іnstagram тижня: напередодні Дня закоханих беремо приклад з яскравих пар 3

Андрій Федорів з дружиною Ярославою Гресь нагадують про цінність часу. По тілу мурахи, а в голові бажання відчувати “тут і зараз”. 

Женя Кот вітає дружину Наталію Татарінцеву із здійсненням мрії спробувати себе в якості ведучої. Тепер пара разом вдома, на роботі та на танцполі.

Іnstagram тижня: напередодні Дня закоханих беремо приклад з яскравих пар 4

Щаслива пара Нікіта Добринін та Дарія Квіткова повернулися з відпочинку в Київ та продовжують публікувати спекотний контент із  Сейшельських островів.

Цього тижня свій ювілей відсвяткувала чарівна Віра Брежнєва. Вона опублікувала тепле відео наповнене зворушливими кадрами, де співачка насолоджується святковим вечором поряд з чоловіком Костянином Меладзе.

Річницю весілля відсвяткувала улюблена пара України — Юрій Горбунов та Катерина Осадча. Закохані провели вікенд в Парижі та поділилися щасливими світлинами з аудиторією.

Іnstagram тижня: напередодні Дня закоханих беремо приклад з яскравих пар 5

Милі та закохані Ромео Бекхем та Мія Реган нагадують всім нам про те, як важливо не відкладати життя на завтра та проводити з близькими час. Заплануйте особливий вікенд!

Іnstagram тижня: напередодні Дня закоханих беремо приклад з яскравих пар 6

Кохання – це розділяти всі захоплення разом: активний відпочинок, спорт, подорожі і любов до моди — кажуть нам Кьяра Ферраньї та Федез.

Іnstagram тижня: напередодні Дня закоханих беремо приклад з яскравих пар 7

Бажаємо вам гарного тижня та щоб кохана людина завжди була поруч. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59