fbpx

Іnstagram тижня: більше кохання в стрічку!

Іnstagram тижня: більше кохання в стрічку!


День cвятого Валентина завершився, а зворушливі слова та світлини залишилися. Аби покращити настрій та зосередитися на позитиві, ми вирішили поділитися зірковими зізнаннями у коханні.

Почнемо підбірку з пронизливих слів Валерії Гуземи — “Кожен день заслуговує бути днем закоханих”. Згідні, для цього почуття дата не потрібна! 

Григорій та Христина Решетники поділилися своїми спогадами та фотографіями з минулого. Щиро віримо, що їхнє почуття буде жити багато років!

Валентина Хамайко з чоловіком Андрієм Оністратом вирішили скасувати свою подорож до Ніцци та провести день з тими, кого люблять. Потрібно цінувати кожну хвилину разом.

Вкотре улюблений український співак Дмитро Монатік зізнається у коханні до своєї дружини Ірини. І вкотре мурашки по шкірі.  

Коротко, але зі змістом! Інколи зайвих слів просто не потрібно – лаконічним зізнанням у коханні Єлизавета Юрушева привітала чоловіка Олександра Скічко.

Ще один маніфест любові! Ксенія Мішина у своєму пості до Дня святого Валентина нагадує кожному, що не важливо, з ким ви проводите цей день, головне — це залишатися з собою, любити та цінувати саме себе.

День закоханих — це чудовий привід зізнатись у своїх почуттях навіть для суворіших чоловіків. Тому мер Києва Віталій Кличко вирішив сказати найтепліші слова місту, яке по-справжньому любить!  

Девід Бекхем нагадав про свою любов до дружини та доньки — двох найрідніших дівчат його життя. 

Своїми почуттями до чоловіка Мішель Обама поділилася у пості на своїй офіційній сторінці. Вони змушують вірити в щире кохання! 

Бажаємо вам гарних вихідних та щоб велике кохання оточувало вас!

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59