fbpx

Instagram та Facebook будуть приховувати лайки

Instagram та Facebook будуть приховувати лайки

Для мільйонів користувачів соцмереж в усьому світі кількість лайків є важливим показником їх успішності, але розробники вважають, що кожен має право сам обирати, потрібні вони чи ні. Саме тому Instagram та Facebook вже у тестовому режимі дозволили юзерам приховувати інформацію про лайки під публікаціями.

Вперше схожий експеримент компанія провела у 2019 році, забравши лічильник лайків для широкого кола користувачів. Однак на цей раз все по-іншому, адже тепер користувачі соціальних мереж зможуть самі вирішувати, хочуть вони бачити лайки чи ні. За словами представників Facebook, повна відмова від лайків на платформі знижує соціальний тиск, але подобається не всім користувачам.

Instagram та Facebook будуть приховувати лайки 1

«Для початку ми тестуємо функцію в Instagram, але ми також вивчаємо аналогічний досвід у Facebook. Ми винесемо уроки з цього нового невеликого тесту, і скоро нам буде чим поділитися», — заявив представник Facebook.

Повідомляється, що тестування нововведень на Facebook почнеться найближчими тижнями. Але коли нові функції будуть доступні всім користувачам соціальних мереж, поки що невідомо.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59