fbpx

Ілон Маск випустив текілу під брендом Tesla Tequila

Ілон Маск випустив текілу під брендом Tesla Tequila

Прийнято вважати, що все, до чого приклав руку Ілон Маск, миттєво стає суспільним об’єктом бажання та трендом. Так сталося і з його новим продуктом – алкогольним напоєм Tesla Tequila. 

Першочергово текіла від Ілона Маска, вироблена компанією Nosotros Tequila, була доступна для покупки тільки в декількох штатах США – в Нью-Йорку, Каліфорнії і Вашингтоні. Пляшки в формі блискавки об’ємом 750 мл можна було придбати за 250 доларів. Першу партію Tesla Tequila розкупили майже миттєво, незважаючи на те щоодин покупець міг замовити тільки дві пляшки.

Ілон Маск випустив текілу під брендом Tesla Tequila 1

Проте попит на алкоголь не згас і тепер шанувальники Маска полюють на текілу на ринку рісейлу.  Так, на сайті eBay вже є лоти Tesla Tequila за ціною до 1500 доларів! Ну а так як поставки текіли обіцяні лише до кінця року, наeBay зараз, фактично, продають лише місце в черзі за алкоголем, а не реальний продукт. Більш того, деякіпродавці примудряються виставляти на продаж лише порожню пляшку.

Про сам напій Tesla доступна досить лаконічна інформація. Там зазначено, що напій – 100% агава текіла.Витримка – 21 рік в бочках з французького дуба. У смаку відчутні сушені фрукти і легкий ванільний аромат зізбалансованим післясмаком кориці та перцю.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59