fbpx

Ikea випустили диван з переробленого деніму

Ikea випустили диван з переробленого деніму

Шведська компанія, що спеціалізується на товарах для дому, днями презентувала результат нової цікавої колаборації. Цього разу Ikea об’єднались із нідерландським sustainable-брендом MUD Jeans, який виготовляє джинси із переробленних матеріалів.

Спільними зусиллями бренди розробили чохол для дивану Klippan, який на 40% складається із переробленого деніму, що еквівалентно двом парам старих джинсів. Кожен такий чохол допоможе заощадити 27000 літрів води та зменшить вуглецевий слід на 67% порівняно із стандартним методом виробництва джинсів.

Співпраця брендів також спрямована на зменшення кількость відходів на звалищах, оскільки в наш час менше 1% старого деніму переробляється в новий одяг.

Ikea випустили диван з переробленого деніму 1

«Диван Klippan — знаковий продукт IKEA. Пропонуючи нові чохли з перероблених матеріалів, ми допоможемо клієнтам оновити свій диван та використовувати матеріали повторно. Ми раді співпраці з MUD Jeans. Ця проста діяльність дасть нове життя диванам та зношеним джинсам», — зазначив Пьотр Якубяк, керівник відділу впровадження нового бізнесу та інновацій IKEA.

Новинка буде випущена обмеженою серією, а придбати чохол можна буде в обраних магазинах Ikea на території Європи.

Ikea випустили диван з переробленого деніму 2
Ikea випустили диван з переробленого деніму 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59