fbpx

IKEA створили свічку з ароматом фрикадельок

IKEA створили свічку з ароматом фрикадельок

Фірмові шведські фрикадельки, які можна скуштувати у ресторанах IKEA Food, вже давно стали символом компанії, який обожнюють клієнти у різних країнах. Ну а тепер мережа товарів для дому дає змогу будь-кому наповнити свою оселю ароматом легендарної страви.

На честь святкування 10-річчя своєї програми Ikea Family компанія випустила лімітований тираж наборів Store in a Box — «магазин в коробці», що дозволяє відтворити вдома атмосферу Ikea. Один з предметів в наборі — парфумована свічка Huvudroll з ароматом однойменних м’ясних фрикадельок, що вже стали символом шведського магазину. Що ще увійде в набір, поки невідомо.

«Згадуючи про IKEA, багато покупців відразу представляють смачні і доступні шведські фрикадельки. Немає іншого меблевого бренду з такою великою кількістю шанувальників. Тому ми подумали, що було б доречно створити щось несподіване до десятирічного ювілею програми IKEA Family в США», — підкреслив автор проекту Шо Мацузака.

У компанії підкреслюють, що свічка призначена не тільки для того, щоб наповнити будинок «заспокійливим ароматом гарячої яловичини», а й щоб нагадати про приємні відчуття, що відчувають люди у залах IKEA. До речі усього компанія випустила 1 925 свічок.

Набори Ikea Store in a Box не продаються, але їх можна виграти, зареєструвавшись в програмі Ikea Family і залишивши заявку на сайті компанії до 22 серпня. Поки що розіграш наборів проводиться тільки в США.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59