fbpx

Igor Kirilenko представив дебютний альбом

Igor Kirilenko представив дебютний альбом

Артист Igor Kirilenko – співзасновник електронного проекту Hidden Element та гурту The Erised, художній керівник Dorofeeva представляє свій дебютний альбом.

111111111111111111111111111111 (part 1) – “Тридцять одиниць” був створений спільно з друзями-музикантами: Аланом Бадоєвим, Вовою Дантесом, Женєю Мільковським, Артемом Пивоваровим, Сашєю Чемеровим та Monokate. Експериментальний еклектик-поп і ті самі знайомі голоси в абсолютно новій етикетці.

Ідея створення народилася два роки тому. “Ми тоді з моїм директором та дружиною Юлею поверталися з Німеччини, говорили багато про музику, про плани на майбутнє, бажання та цілі, – розповів Ігор. Тоді в мене було відкладено багато нестандартних демок, і я відчував у них велику силу. Юля запропонувала зібрати альбом та записати його з друзями. Ця ідея здалася мені страшенно божевільною, тому я й взявся за цей проект”. Алан Бадоєв був першим, кому музикант відправив демку із пропозицією про колаборацію. “Мені подобається ідея, спробуймо”, – прилетіло у відповідь. У студії за чашкою чаю артисти обговорили концепт та погнали. Текст Алана у “Секундах” – це абсолютна імпровізація.

“Головний меседж альбому – показати весь діапазон звучання поп-музики, поєднати різні жанри, додаючи невеликі штрихи нішевих форматів. Я ніколи не думав, що моя авантюра з дебютним сольником виллється в щось більше. Мені хотілося прибрати шаблон однотипності з української поп-музики, і мені здається, у нас все вийшло. Зараз я розумію, що продовженню бути. Друга частина альбому вийде наступного 2022 року”, – сказав музикант.

Igor Kirilenko представив дебютний альбом 4
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59