fbpx

Хвилинка самовдосконалення: 5 трендів пластичної хірургії, що стануть «бумом» 2021 року

Хвилинка самовдосконалення: 5 трендів пластичної хірургії, що стануть «бумом» 2021 року

Скажемо одразу: ми ні в якому разі не закликаємо лягати під ніж пластичного хірурга і піддаватись навіть найменшим ризикам заради краси. Втім, ми також не засуджуємо тих, хто вже користується косметологічними чи хірургічними послугами, аби якось змінити свою зовнішність. Ми просто поцікавились тим, на які маніпуляції зовнішності зріс попит наприкінці 2020 року і яким з них пророкують пік популярності в 2021-му. Обравши 5 найцікавіших та найвиразніших, на наш погляд, в нас виникло питання: як вважаєте, чи є в них сенс? 

Звуження талії 

Хвилинка самовдосконалення: 5 трендів пластичної хірургії, що стануть «бумом» 2021 року 1
@emrata

Витончена талія, як у Емілі Ратаковськи (до того, як вона завагітніла), не перестає бути “body goal” для дівчат, які готові заради неї пітніти в спортзалі та страждати від суворих дієт. Та часто навіть такі зусилля не дають бажаний результат, тому що накачаний прес не дорівнює вузькій талії. Тут у нагоді стає пластична хірургія. Свого часу у США була створена методика, що дозволяє звузити талію до потрібного розміру за допомогою видалення ребер. Та ця процедура, незважаючи на те, що була популярною серед зірок – від Шер до Демі Мур – є доволі ризикованою для здоров`я, так як відсутність ребер є потенційною загрозою для багатьох внутрішніх органів. Проте зараз з’явився новий метод звуження талії на 10-20 см, який не передбачає видалення ребер. Доступ до них надається через невеликі розрізи на спині, що дозволяють лише трошки їх надломати. Саме цей полегшений метод відновив нову популярність до процедури, яка, за прогнозами експертів, отримає ще більший попит наступного року. 

Ямочки на щічках 

Хвилинка самовдосконалення: 5 трендів пластичної хірургії, що стануть «бумом» 2021 року 2
@mirandakerr

Не секрет, що поп-культура та фешн-індустрія все ще культивують молодість, символом якої є так званий «бейбі фейс». Однією з ознак вічно юного обличчя є ямочки на щоках, як, наприклад, у Міранди Керр. Виявляється, якщо вам не пощастило з генетико так само, як моделі, це легко можна виправити за допомогою процедури дімпл-ектомії. Більш того, ця маніпуляція дозволяє обрати форму ямочок – зробити їх більш глибокими чи поверхневими, круглими чи продовгуватими. Професійний лікар впорається із задачею за півгодини і не залишить жодних слідів, адже методика передбачає невеличкі розрізи з внутрішнього боку щік. Саме така відносна легкість процедури та швидкий строк загоєння робить її все більш популярною серед жінок по обидва боки океану. 

Ямочки на спині 

Хвилинка самовдосконалення: 5 трендів пластичної хірургії, що стануть «бумом» 2021 року 3
@haileybieber

Більш спокусливими, ніж ямочки на щоках можуть бути лише ямочки на спині – так звані «ямочки Венери». Симетричними впадинами на поясниці хизуються в інстаграмі найвпливовіші інфлюенсерки – Хейлі Бібер, Кортні Кардашьян та інші. Як кажуть спеціалісти, більш виражені ямочки є не лише зовнішнішньою ознакою сексуальності, а й дозволяють отримувати більше насолоди у ліжку. Не дивно, що жінки мріють прикрасити свою фігуру рельєфними ложбинками. Отримати їх допоможе vaser-ліпосакція, для якої не потрібно навіть нічого розрізати – процедура проводиться хірургічною голкою. 

Стрункі ікри 

Хвилинка самовдосконалення: 5 трендів пластичної хірургії, що стануть «бумом» 2021 року 4
@kendalljenner

Ноги як у Кендал Дженнер – мрія кожної дівчини. Проблема в тому, що не всі можуть досягти ідеалу, навіть інтенсивно займаючись спортом. Тим, хто мріє про витончені стрункі ікри, зазвичай важко досягти бажаного, якщо ними не наділила природа. Тому що спорт часто «перекачує» м’язи та робить нижню частину ноги хоч і пружною, та достатньо об’ємною. А без допомоги спорту в ікрах важко позбавитись жирового шару, навіть худим дівчатам. Рішення знайшли хірурги, пропонуючи змоделювати ту форму ніг, яка вам до вподоби – зайвий жир можна видалити за допомогою ліпосакції, а необхідну форму та об’єм змоделювати імплантом. 

Розмашисті брови 

Хвилинка самовдосконалення: 5 трендів пластичної хірургії, що стануть «бумом» 2021 року 5
@bellahadid

Привабливий погляд лисиці, як у Белли Хадід не в останню чергу забезпечує розмах її брів, кінчики яких зухвало злітають вгору. Знавці кажуть, що сама модель не від народження отримала таку ефектну зовнішність, а вдосконалила її послугами пластичної хірургії. Це не завадило їй стати однією з найуспішніших моделей останніх років та взірцем для мільйонів дівчат по всьому світу. Не знаємо, як щодо  того, аби повторити її успіх, але повторити форму її брів досить просто всього однією процедурою броуліфтінгу, який може бути виконаний як операційним методом, так і неінвазивним – за допомогою інноваційної косметології. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59