fbpx

«Хороший парень»: Тіна Кароль перевтілилась у грабіжника в новому кліпі

«Хороший парень»: Тіна Кароль перевтілилась у грабіжника в новому кліпі

Тіна Кароль випустила кліп «Хороший парень», другий сингл зі свого нового альбому «Красиво». Одночасно співачка випустила AR версію нового відео – тривимірне виконання треку в доповненій реальності.

Кліп розповідає про перевтілення характеру. Тіна зважилася на сміливий експеримент: в новій відеороботі навряд чи можна впізнати поп-діву в образі грабіжника біткоінів. «Дівчата завжди обирають хороших хлопців, а люблять поганих», – говорить співачка.

«Хороший парень»: Тіна Кароль перевтілилась у грабіжника в новому кліпі 1

Цього разу Тіна продовжила роботу з режисером Indy Hait, який зняв і попереднє відео співачки на пісню «Скандал».

«Я подумав, чому б Тіні не постати в образі хлопця? Стати одним із грабіжників, которі скоюють крадіжку криптовалюти. Я хотів показати, як людина, що володіє сильною харизмою і талантом, навіть із закритим обличчям, може тримати увагу глядачів протягом усього кліпу», – каже Інді.

За сюжетом грабіжниками управляє трініті-гьорл з кліпу «Скандал», яка також з’являється в новому відео.

«Хороший парень»: Тіна Кароль перевтілилась у грабіжника в новому кліпі 2

Тіна Кароль випустила перформанс в доповненій реальності (AR) і запустила челлендж для TikTok! Так, це віртуально. Так, це віртуозно.

AR перформанс «Хороший парень» – це тривимірне виконання нового треку співачки. Досить завантажити програму TinaKarol в App Store або Google Play і віртуальний перформанс з’явиться в смартфоні. Завантажити можна за посиланням.

Завдяки цьому користувачі можуть зняти свій варіант кліпу «Хороший парень», створювати унікальний фото- і відео- контент «разом» зі співачкою. У програмі можна змінювати ефекти, масштаб і колір.

Крім того, на підтримку кліпу Тіна Кароль оголосила новий флешмоб в TikTok. Для участі у заході потрібно зняти креативне відео в доповненої реальності, використовуючи додаток і опублікувати його фрагменти на на своїх сторінках в соцмережах з хештегом # тінахорошийпарень

Автори кращих відеороликів отримають цінні призи від співачки.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59