fbpx

Хлопчик чи дівчинка: що одягти на Gender Reveal Party

Хлопчик чи дівчинка: що одягти на Gender Reveal Party

Після карантину ми так скучили за святковими вечірками, де на гостей чекають не лише частування, а й спеціальна тематика, фотозона, нішеві розваги та дрес-код, що радіємо будь-якому приводу. Так, останнім часом популярності набирають святкування в стилі gender reveal party, які є більш цікавою версією звичного вже бейбі-шауера. А оскільки багато хто провів карантин з користю для сім’ї і тепер чекає на поповнення в родині, ви певно отримаєте запрошення на низку подібних вечірок, які потребують яскравого вбрання. З останнім ми допоможемо. 

Хлопчик чи дівчинка: що одягти на Gender Reveal Party 1

Що таке gender reveal party

Gender reveal party – це свято на честь майбутньої дитини, яке проводиться наприкінці другого або в третьому триместрі вагітності. Близькі та друзі пари готують подарунки для дитини та вітають новоспечених батьків заздалегідь, щоб не турбувати їх в перші тижні після народження малюка, коли їм явно буде не до того. Головною інтригою вечора є розкриття статі майбутньої дитини. В ідеалі родичі, друзі родини чи представники івент-агентства планують свято так, аби це був сюрприз не лише для гостей, а й в першу чергу для самих батьків. 

Хлопчик чи дівчинка: що одягти на Gender Reveal Party 2

Таємниця статі дитини – це особливий, де в чому сакральний момент в період очікування малечі, тому все частіше молоді батьки хочуть пам’ятно відзначити це таїнство, а не просто дізнатись новини з УЗД. Тому вони просять лікарів не оголошувати стать малюка під час процедури, а запечатати результат у конверт, який вони передають своїм родичам. Ті в свою чергу першими дізнаються новину та, відштовхуючись від цього, готують вечірку. 

В чому суть 

Хлопчик чи дівчинка: що одягти на Gender Reveal Party 3

Незважаючи на те, що сучасні батьки намагаються відійти від стереотипів щодо традиційної кольорової гами, якою ідентифікують особистість дитини в залежності від статі, на gender reveal party ці умовності прощаються. Вся справа в тому, що вечірка має бути веселою, яскравою та фотогенічною, саме тому все навколо зав’язане на блакитно-рожевій палітрі – від оформлення простору до дизайну смаколиків. 

Хлопчик чи дівчинка: що одягти на Gender Reveal Party 4

А кульмінацією вечора стає сюрприз, який розкриває колір, символічний для статі дитини. Причому варіанти, як це можна ефектно зробити, є різні. 

Хтось замовляє святковий торт, де кондитер ховає інтригу всередині за допомогою начинки відповідного кольору. І винуватці свята дізнаються стать, коли урочисто розрізають десерт. 

Хлопчик чи дівчинка: що одягти на Gender Reveal Party 5

Дехто наповнює велику темну повітряну кулю маленькими кульками та конфеті зазначеного кольору, а батькам наприкінці свята пропонується лопнути її. 

Хлопчик чи дівчинка: що одягти на Gender Reveal Party 6

Якщо вечірка планується просто неба, стать дитини можна оголосити за допомогою розпилення фарби холі. Тут можна не обмежуватись одним кольором – рожевим чи блакитним. Для хлопчика підійдуть також сині, фіолетові та зелені кольори. Для анонсування дівчинки – персикові, оранжеві та ніжно-фіалкові. 

Хлопчик чи дівчинка: що одягти на Gender Reveal Party 7

Є ще один зворушливий спосіб. Майбутніх батьків дитини просять прийти на свято в білих футболках. В кульмінаційний момент їм зав’язують очі, організатори вечірки готують контейнер з фарбою конкретного кольору і допомагають татові занурити туди руки. Його задача обійняти маму так, аби на животі залишились відбитки долонь. А знявши пов’язку з очей, батьки могли визначити стать за кольором. Футболка потім може стати своєрідним талісманом та теплим спогадом про свято. 

Хлопчик чи дівчинка: що одягти на Gender Reveal Party 8

Що вдягти на вечірку 

Загалом варіантів розваг та форматів святкування може бути безліч і все залежить від фантазії організаторів. Проте, аби вечірка виглядала колоритно, в тому числі і на фото, варто заздалегідь попередити гостей про дрес-код, який полягає у тотал-образі рожевого або блакитного кольору. 

Хлопчик чи дівчинка: що одягти на Gender Reveal Party 9

Знаємо, що це не найбільш очевидні відтінки у гардеробі, тому для когось пошук такого вбрання може стати проблемою. 

То ж, якщо ви запрошені на gender reveal party або назначені почесним організатором свята, ми підкажемо, які речі можна обрати серед колекцій українських дизайнерів. Складайте вішліст!

Одяг рожевого кольору

Одяг блакитного кольору

Читайте також: Кідкор – модна естетика, що повертає нас в дитинство

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59