fbpx

Хлібна жабка: нове захоплення в соцмережах

Хлібна жабка: нове захоплення в соцмережах

Любителі випічки своїми руками на карантині знайшли новий спосіб розваги та змагання у соцмережах. Тепер користувачі печуть хліб у вигляді жаб та хизуються результатом у TikTok та Instagram. 

Важко сказати, звідки саме бере коріння новий тренд, але деякі припускають, що хтось просто дістав ідею ще за 2005 рік у блозі The Fresh Loaf, і поширив її у соціальних мережах. А нудьгуючі в ізоляції пекарі-аматори просто підхопили її, перетворивши у новий челендж. 

Треба сказати, що у даному витворі кулінарного мистецтва рецепт зовсім немає значення, – це може бути будь-який рецепт хліба чи булочок, відомий вам раніше чи знайдений в інтернеті. Найлінивіші використовують навіть готову суміш для випікання. Найпростіший рецепт тіста включає в себе всього 5 інгредієнтів: борошно, воду, дріжджі, сіль та олію. 

https://www.instagram.com/p/CALEAbZjUor/

У страві роль грає лише округла форма пузатої жабки з кумедними лапками та випуклими очима, задля яких використовують родзинки, оливки, M&M’s, шоколадні краплі та інші інгредієнти, які можуть “відкрити” погляд ропухи.

https://www.instagram.com/p/CAIckqvIq7v/

До речі, інстаграмери радять куштувати випічку в дуеті з дальгона-кавою – ще одним хітом домашніх рецептів, отримавших популярність під час карантину. 

https://www.instagram.com/p/B_5uprhDpr6/

Якщо вам вже кортить спробувати свої сили у веселій випічці, шукайте натхнення за хештегом #froggybread. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59