fbpx

«Херсон — це Україна»: фільм про окупацію Херсона

«Херсон — це Україна»: фільм про окупацію Херсона

Команда проєкту «Хроніки пекла» опублікувала фільм про реалії російсько-української війни. У ньому херсонці, яким вдалося евакуюватися, розповідають, як насправді діє «тихий терор».

У фільмі поєднуються минулорічні щасливі кадри із сьогоденням окупованого Херсона, аби возвести показовість вторгнення росії на максимум. Герої фільму згадують про своє 24 лютого: вибухи, ворожі літаки, танки, а згодом мітинги «Херсон — це Україна». «Ми добре жили, хоч і мали якісь проблеми, та це не порівняти, а вони прийшли і все зламали», — одна з головних тез фільму.

«Херсон — місто, окуповане російськими військами з перших днів війни. Російська пропаганда намагається створити картинку мирного життя на півдні України, а насправді Росія викрадає та катує людей, тримає херсонців в інформаційній ізоляції, не дозволяє залишати окупований регіон. Проте Херсон чинить опір. Поширюйте цей фільм, щоб якомога більше людей дізналися правду про життя в окупованому Херсоні», — йдеться в описі до фільму.

Це вже другий фільм від «Хронік пекла»: режисерка і сценаристка Єлизавета Татарінова, оператори Віктор Левчук та Олексій Дідік, режисер монтажу Ілля Макаренко раніше представили роботу про Маріуполь, яку транслювали європейські телевізійні канали.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59