fbpx

Гурт Pink Floyd випустив першу за 28 років пісню — з голосом Андрія Хливнюка

Гурт Pink Floyd випустив першу за 28 років пісню — з голосом Андрія Хливнюка

Виконання Андрієм Хливнюком, лідера гурту “Бумбокс”, пісні “Червона калина” стало настільки потужним, символічним та вірусним, що не залишили осторонь навіть світових зірок. Так, легендарний гурт Pink Floyd випустив першу за останній 28 років композицію, записану на основі співу Хливнюка. 

Гурт Pink Floyd випустив першу за 28 років пісню — з голосом Андрія Хливнюка 1

Про це йдеться у твіттері рок-групи: “Сьогодні Pink Floyd випустить нову пісню Hey Hey Rise Up, в якій до Девіда Гілмора і Ніка Мейсона приєднаються Гай Пратт і Нітін Соні, а також екстраординарний вокал Андрія Хливнюка з українського гурту Бумбокс. Гілмор, у якого невістка та онуки з України, сказав: “Ми, як і багато хто, відчуваємо лють і розчарування у зв’язку з цим мерзенним актом вторгнення в незалежну, мирну демократичну країну та вбивства її народу однією з найбільших світових держав”. Всі доходи від пісні підуть на гуманітарну допомогу Україні”.

Вокаліст та гітарист гурту Девід Гілмор розповів, що коли почув спів Андрія Хливнюка в інстаграм-відео, був вражений: “Я подумав: це просто чарівно, можливо, я зможу щось із цим зробити. У мене є велика платформа, над якою ми працювали всі ці роки. Дуже важко і неприємно бачити цю скажену і несправедливу атаку великої держави на незалежну, миролюбну, демократичну націю. Розчарування від того, що я бачу це і думаю: “Що, чорт забирай, я можу зробити?” просто нестерпне”.

Саме так з’явилася ідея композиції, на яку музиканти наклали на семпл із голосом Хливнюка. У відео на пісню також можна побачити, як учасник гурту Нік Мейсон грає на барабанах, прикрашених картиною української художниці Марії Приймаченко.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59