fbpx

“Kalush Orchestra” представлятиме Україну на Євробаченні-2022

“Kalush Orchestra” представлятиме Україну на Євробаченні-2022

Сьогодні, 22 лютого, на засіданні Оргкомітету Національного відбору було ухвалено рішення про те, що гурт “Kalush Orchestra” представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2022” у Турині.

“Kalush Orchestra” представлятиме Україну на Євробаченні-2022 1

«Ми вдячні кожному, хто підтримував нас під час фіналу Нацвідбору на Євробачення-2022 та віддав нам перше місце в SMS-голосуванні. Обіцяємо кожному українцю, що виправдаємо ваш вибір. У важкі часи для нашої країни ми повинні знову заявити про себе на весь світ. Тому ми готові гідно представити Україну перед усією Європою», — сказав вокаліст гурту Олег Псюк.

Зазначимо, що 17 лютого Оргкомітет ухвалив рішення звернутися до гурту «Kalush Orchestra» з пропозицією представляти Україну в Турині, оскільки гурт посів друге місце у фіналі та отримав найбільшу підтримку глядачів. Загалом гурт отримав 14 балів, з них максимальні 8 балів від глядачів та 6 балів від суддів. Але “Kalush Orchestra” не поспішали погоджуватись, маючи намір розібратися з усіма нюансами голосування. Вони навіть проводили опитування в соц.мережі з питанням, чи варто погоджуватись на пропозицію.

“Маємо велику честь представляти нашу державу! Обіцяємо, не підведем!”, – додали на своїй сторінці в Instagram музиканти.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59