fbpx

Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном”

Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном”

28 грудня в кінотеатрі Оскар (ТРЦ Gulliver) відбулася прем’єра різдвяної сімейної комедії “Зірки за обміном”. Фільм презентували продюсери Єгор Олесов та Михайло Ясинський, а зіркові виконавці головних ролей — Оля Полякова та Михайло Хома — поділилися подробицями з-за куліс та наживо заспівали для гостей заходу офіційний саундтрек фільму “Щасливі люди”.

На прем’єру завітали відомі українськи виконавці NiNO, Аліна Гросу, MELOVIN, Art Demur, TVORCHI, актори Наталя Сумська, Володимир Горянський, Дмитро Вівчарюк, Наталія Бабенко, Олексій Тритенко, Максим Девізоров, Аліна Чебан, Сергій Либа, блогери та телеведучі Володимир Остапчук з дружиною, Геннадій Вітер, Макс Єжов, Олег Машуковський, Міла Кузнєцова. Гостями заходу стали також кінопродюсерка та директорка компанії DZIDZIOFILM Діана Юраш, Повноважний Посол України у Ватикані Андрій Юраш, продюсер DZIDZIO та DZIDZIOFILM Анатолій Безух з дружиною Надією.

Офіційну частину заходу — прес-брифінг з творцями фільму — модерував Олег Волощенко, актор, виконавець ролі Давида (чоловіка Полі Малякової) у фільмі. Про роботу над стрічкою розповіли продюсери Єгор Олесов та Михайло Ясинський. А Оля Полякова та Михайло Хома (DZIDZIO), здивували чуттєвим виконанням саундтреку до фільму “Щасливі люди” наживо, поділилися своїми враженнями від спільної роботи та розповіли про основні цінності та ідею сімейної комедії.

Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 1

“Дякую всім, хто завітав на нашу прем’єру. Наш фільм про те, що спонукає зірок щосекунди думати про свій успіх, свою популярність. А от що серед усіх факторів найважливіше — дізнаєтеся під час перегляду. Хочеться, щоб ті емоції, які пережив я після перегляду фінальної версії фільму, переживав кожен, хто прийде в кіно на цю комедію”, — Михайло Ясинський, продюсер фільму, Secret Service Entertainment Agency. 

“Гарна сімейна комедія про сімейні цінності, про ревнощі, про велике бажання бути першим, найкращим і про моменти, які ми втрачаємо в гонитві за успіхом, забуваючи про просте життя, яке може зробити усіх нас щасливими”Оля Полякова, продюсерка та виконавиця головної ролі у фільмі “Зірки за обміном”.

«Нарешті відбувся допрем’єрний показ сімейної комедії “Зірки за обміном”, на яку ми чекали 2 роки! Це щире, справжнє, а головне — українське кіно, яке має нагадати всім людям про важливі цінності, про те, що ми маємо бути щасливими людьми, що варто помічати радість в простоті! Озирніться навколо і пам’ятайте, що поруч з вами є рідні і близькі люди! Запрошуємо всіх у кінотеатри з 1 січня на перегляд “Зірки за обміном”»,Михайло Хома (DZIDZIO), виконавець головної ролі у фільмі “Зірки за обміном”.

Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 2
Михайло Хома (DZIDZIO), Оля Полякова

Після офіційної частини усі гості попрямували до кінозалів, де мали нагоду насолодитися переглядом фільму та зарядитися новорічним настроєм. Під кінець показу зіркові актори підспівували сингл “Щасливі люди” разом із усією залою.

#першакомедіяроку “Зірки за обміном” уже в усіх кінотеатрах країни! 

Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 3
Михайло Хома (DZIDZIO), Оля Полякова
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 4
Оля Полякова
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 5
Михайло Хома (DZIDZIO), Оля Полякова, Єфросинія Мельник
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 6
Марія Полякова
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 7
Наталія Бабенко
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 8
Ніно Басілая
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 9
Аліна Гросу, Роман Полянський
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 10
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 11
Михайло Ясинський, Єгор Олесов
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 12
Олексій Тритенко
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 13
Єгор Олесов
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 14
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 15
Максим Девізоров
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 16
Максим Єжов
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 17
Аліна Чебан
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 18
Гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном” 19
Марина Кудерчук

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59